Tablet kargo sıkıntısı

Kodla Büyü

boteakif

Süper Üye
Süper Üye
Bu nasıl iştir anlamadım. İkinci dönem başından beri belki 10 civarı tableti 4 farklı zamanda MNG Kargo ile servise gönderdik. Gönderirken tabi ki paketlemenin önemli olduğunu biliyorum. İkinci dönem ilk defa öğrenciler tabletleri getirdiklerinde öylece tableti getirdiler. Kutusunu kaybettiklerini söylediler. İdareye sordum elinizde kargonun bıraktığı kutulardan var mı diye. Onlar da bitti dediler. Tabletleri alıp kargoya götürdüm. Orada durumu anlattım. Elinizde bize daha önceden bırakmış olduğunuz kutulardan varsa verebilir misiniz diye de sordum. Tekrar lazım olursa kullanalım, okulda kalmamış dedim. Onlar da ellerinde olmadığını söylediler. Bunları biz paketleriz dediler ve havalı poşete koydular. Kargoda kırılma sorunu falan oluyor diye belirttiler. Daha sonraki birkaç sefer de benzer durumlar oldu. Bugün yine 2 tane tablet götürdüm. Bu sefer biz paketleme yapamayız dediler. Havalı poşete koydurmak isterseniz 4 lira fiyatı dediler. Kutularıyla getirirseniz gönderebiliriz dediler.
Bu durumla karşılaşan var mı? Ya da kargolama kısmında önerisi olan var mı?

servisden gelen tabletler kutuyla geliyor, o kutuları öğrencilere vermiyor bir kolide biriktiriyorum lazım olduğunda onları kullanıyorum. ayrıca kargoya ben götürmüyorum kargo firmasını arayıp okula kurye istiyorum.

ademola' Alıntı:
servisden gelen tabletler kutuyla geliyor, o kutuları öğrencilere vermiyor bir kolide biriktiriyorum lazım olduğunda onları kullanıyorum. ayrıca kargoya ben götürmüyorum kargo firmasını arayıp okula kurye istiyorum.
Ben de hocamın söylediklerini yapıyorum. Kendinizin götürmesine hiç gerek yok. Eğer öğrenci tablet kutusunu kaybetmişse başka arkadaşının kutusunu getirmesini istiyorum yoksa bu şekilde gönderilemeyeceğini söylüyorum.

Geri