Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Tablet kargo sıkıntısı

Konu, 'Fatih Projesi | Görev, Teknik Sorunlar ve Çözümler' kısmında boteakif tarafından paylaşıldı.


 1. boteakif

  boteakif Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  19 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  2.017
  Beğeni:
  167
  Bu nasıl iştir anlamadım. İkinci dönem başından beri belki 10 civarı tableti 4 farklı zamanda MNG Kargo ile servise gönderdik. Gönderirken tabi ki paketlemenin önemli olduğunu biliyorum. İkinci dönem ilk defa öğrenciler tabletleri getirdiklerinde öylece tableti getirdiler. Kutusunu kaybettiklerini söylediler. İdareye sordum elinizde kargonun bıraktığı kutulardan var mı diye. Onlar da bitti dediler. Tabletleri alıp kargoya götürdüm. Orada durumu anlattım. Elinizde bize daha önceden bırakmış olduğunuz kutulardan varsa verebilir misiniz diye de sordum. Tekrar lazım olursa kullanalım, okulda kalmamış dedim. Onlar da ellerinde olmadığını söylediler. Bunları biz paketleriz dediler ve havalı poşete koydular. Kargoda kırılma sorunu falan oluyor diye belirttiler. Daha sonraki birkaç sefer de benzer durumlar oldu. Bugün yine 2 tane tablet götürdüm. Bu sefer biz paketleme yapamayız dediler. Havalı poşete koydurmak isterseniz 4 lira fiyatı dediler. Kutularıyla getirirseniz gönderebiliriz dediler.
  Bu durumla karşılaşan var mı? Ya da kargolama kısmında önerisi olan var mı?
   
 2. ademola

  ademola Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  2.088
  Beğeni:
  58
  servisden gelen tabletler kutuyla geliyor, o kutuları öğrencilere vermiyor bir kolide biriktiriyorum lazım olduğunda onları kullanıyorum. ayrıca kargoya ben götürmüyorum kargo firmasını arayıp okula kurye istiyorum.
   
 3. bilalca

  bilalca Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  8 Eylül 2009
  Mesajlar:
  771
  Beğeni:
  6
  Ben de hocamın söylediklerini yapıyorum. Kendinizin götürmesine hiç gerek yok. Eğer öğrenci tablet kutusunu kaybetmişse başka arkadaşının kutusunu getirmesini istiyorum yoksa bu şekilde gönderilemeyeceğini söylüyorum.
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal