Tablet Dağıtımı (KBS-TKYS)

Kodla Büyü

sami55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bugün elime bir yazı geldi dağıtılan Tabletlerin sisteme kayıt edilmesi hakkında bir yazı geldi. Gerçi yazının yarısında neden bahsettiğini anlamadım. Anladığım kadarı tabletlerle uğraşmaya devam edeceğiz gibi... İlk anladığım şey işin içine velilerde dahil olacak ve öğrenci tablet listelerini öğrenciler yerine veliler imzalayacak. Bu listeler İl yada ilçe merkezlerine gönderilecek. O kadar veliyi nasıl bulup imza attıracağız bizim gibi köyden gelen insanlara bakalım artık. Sonra bu tabletleri KBS ve TKYS sistemlerine kayıt edecekmişiz.
Bu mevzu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bize biraz açıklarsa sevinirim....

bize de geldi.
tablet teslim tutanağı hazırlayıp bütün öğrencilere dağıttım. imzalattırıp getirecekler. biz de milli eğitime göndeririz.
diğer kısımda ne yapılacak onu anlamadım yalnız.

wertyu6' Alıntı:
bize de geldi.
tablet teslim tutanağı hazırlayıp bütün öğrencilere dağıttım. imzalattırıp getirecekler. biz de milli eğitime göndeririz.

Hocam, her öğrenci için bir sayfa ayrı tutanak mı hazırladınız?

sami55' Alıntı:
wertyu6' Alıntı:
bize de geldi.

Hocam, her öğrenci için bir sayfa ayrı tutanak mı hazırladınız?

Hocam bunlar idarenin isi. Siz neden ustlendiniz ve kendinize görev edindiniz ki.lab daki bilgisayarlari siz mi demirbasa giriyorsunuz.öğrt. odasındaki yada idare bilg. Sizmi demirbasa ekliyorsunuz.yok e ozaman.

tablet gelecek okulların listesine nerden bakıyorduk arkadaşlar?

Geri