TAB4 apk Yükleme Sorunu

Kodla Büyü

vakitsiz67

Aktif Üye
Merhabalar. Elin fatih projesi dağıtılan tab4 tableti bulunuyor. Bakanlık tabletlerin ROM'larını yayımladı. ROM indirdim tableti bir şekilde biçimlendirilmiş.
Android versiyonu 4.2.2
Tabletimde internet bağlantısı olduğu halde Play Store çalışmıyor. Bağlantı yok hatası veriyor.
Tarayıcadan apk indirmeye çalıştığında yine aynı hatayı veriyor.
Dolayısıyla tablete hiçbir şey yükleyemiyorum.
Bu konuda bilgisi olan var mı?

Hocam tab5 ler bile devre dışı kaldı çoğu yerde. Tab4 ile ne yapılabilir ki. Pek bir uygulama calistiracagini zannetmiyorum.

Hocam tab5 ler bile devre dışı kaldı çoğu yerde. Tab4 ile ne yapılabilir ki. Pek bir uygulama calistiracagini zannetmiyorum.
Aynen hocamın dediği gibi. Etab5 bile miadını doldurmak üzere. Apk bile yüklerseniz çalışmıyor çoğu apk. Sistem gereksiniminden dolayı.
Merhabalar. Elin fatih projesi dağıtılan tab4 tableti bulunuyor. Bakanlık tabletlerin ROM'larını yayımladı. ROM indirdim tableti bir şekilde biçimlendirilmiş.
Android versiyonu 4.2.2
Tabletimde internet bağlantısı olduğu halde Play Store çalışmıyor. Bağlantı yok hatası veriyor.
Tarayıcadan apk indirmeye çalıştığında yine aynı hatayı veriyor.
Dolayısıyla tablete hiçbir şey yükleyemiyorum.
Bu konuda bilgisi olan var mı?
Bir kaç sene evvel bende uğraştım ve şu şekilde çözmüştüm. Deneyin isterseniz.

Sayın hocam fatih projesi kapsamında dağıtılam etap 4 tabletler fatih sunucu dns lerini kullanmakta idi ama o sunucuları kapattı bakanlık o yüzden normal olarak internete çıkamıyor ama vpn kullanırsanız internete girer. dns gömülü olduğu için değiştirmeye çalıştım ama başaramadım varsa bilen paylaşırsa sevinirim :)

Cevaplar için teşekkürler. Aslında tablet ile internete girişte sıkıntı yok. (tarayıcan youtube falan kullanabiliyorum.) İnternetten ve ya playstore kullanarak apk indirmeye çalıştığımda bağlantı yok diyor.
anladığım kadarıyla çöp olmuş durumda.

Cevaplar için teşekkürler. Aslında tablet ile internete girişte sıkıntı yok. (tarayıcan youtube falan kullanabiliyorum.) İnternetten ve ya playstore kullanarak apk indirmeye çalıştığımda bağlantı yok diyor.
anladığım kadarıyla çöp olmuş durumda.
Aynen hocam. Zaten APK bulsan da sürümden dolayı yüklenemez diyecektir

Geri