Tüplü renkli yazıcı önerisi

Kodla Büyü

yes_im

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar okulumuza renkli yazıcı almak istiyoruz, tüplü olanları varmış. bu konuda tavsiye edebileceğiniz markalar var mı? bütçe 500 tl...

Ben de tüplü yü görünce acep yeni birşey mi çıktı yoksa bitmeyen kartuşu mu kastediyor diye bakayım dedim?:)
Hocam elinizde yeni bir kartuşlu yazıcı varsa internetten arkadaşın verdiği siteye bakın uyumlu olup olmadığını görebiliyorsunuz, sadece kartuş deposunu, mürekkeplerini ve bağlantı aparatını alarak siz de montaj yapablirsiniz. Yoksa canonun 100tlya olan Pixma e5xx serisi var onlar iyi.

faskerhat' Alıntı:
Ben de tüplü yü görünce acep yeni birşey mi çıktı yoksa bitmeyen kartuşu mu kastediyor diye bakayım dedim?:)
Hocam elinizde yeni bir kartuşlu yazıcı varsa internetten arkadaşın verdiği siteye bakın uyumlu olup olmadığını görebiliyorsunuz, sadece kartuş deposunu, mürekkeplerini ve bağlantı aparatını alarak siz de montaj yapablirsiniz. Yoksa canonun 100tlya olan Pixma e5xx serisi var onlar iyi.

hocam montaj işi sıkıntılı oluyor her yer mürekkep olabilir bence montajlı almak daha mantıklı bayilik vardı diye ben bu cihazı 150 TL kdv dahil adım. ha okula 12-15 arası aldım :) iyice ders aldım bu yazıcılardan. Sınıf öğretmenleri için çok ideal . Hava yapma durumu oluyor iğne ile havasını almak gerekiyor bunun için de mutlaka mürekkep tam bitmeden tekrar takviye ediniz zaten içinde çıkan kullanma klavuzunda her şeyi anlatıyor .

Geri