Tübitak koordiantörü ile danışman görevleri...

Kodla Büyü
Koordinatör projenin tüm sorumluğu+ mali işler + resmi evrak işleirnden sorumludur.

alakasız ama öğrenmek için soruyorum. Okuldaki fuar yürütücü görevindeki kişi proje yapabilir mi?

Yürütücü proje yapabilirmiş
Egzersiz açabilmek için proje yapmak gerekiyormuş

Bizim okulda da bazı branşlara proje verildi. Ben proje çıkarmak zorundamiyim. Bu görevi zoraki yapmak zorunluluğumuz var mı? Yapmıyorum dersem ne olur. Zaten okulda bir dünya isim var herkesle ve herseyle ben uğraşıyorum. Birde bununla uğraşmak istemesem ne olur ?

hiç bir öğretmen proje yapmak zorunda değildir. öyle bir zorunluluğu da olamaz. yapmıyorum derseniz okul idaresi size gıcık olur başka da bişey olmaz. siz de onlara gıcık olursunuz olur biter.
öğretmen projelere danışmanlık yapar. projeleri öğrenci yapar. okul idaresi öğretmene proje yapma görevi veremez. ancak projesi olan öğrencilere danışman olma görevi verebilir.

Son düzenleme:
4006 kapsamında bir okulun buna katılımı okul müdürünün alacağı bir karar değildir. bu süreç öğretmenler kurulunda görüşülüp oylanmalıdır bence. böylece yeterli sayıda kişi tamam derse 4006 ya başvurulur. müdürler hem kendileri puan kazansın hem de kendilerine laf gelmesin diye(ilçe memden "oo müdür bey sizin okuldan da proje çıkımıyor" gibi.) kafalarına göre zorunluymuş gibi lanse ediyorlar. böyle müdürlere verilecek en güzel cevap "sizin proje yapmanızı engelleyen bir durum yok buyurun yapın" demektir bana göre

Son düzenleme:
Geri