süper zil kurulu bilgisayar sesini engellemek için ..

Kodla Büyü

bilisim5587

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar süper zil programı kullanıyorum. Programdan memnunum ama süper zil kurulu bilgisayardaki diğer sesleri engellemek için ne yapabilirim ? Örneğin bilgisayar açılışı ve kurum net havale sırasındaki duyulan ses

hocam super zil zaten sistem sesini kısıyor. sadece zil çalacağında açıyor. çaldıktan sonra tekrar kısıyor. ama içim rahat olsun diyorsan denetim masasından ses ayarlarına gir. ses efekti menüsünden bütün windows seslerini kısabilirsin.

Hocam bızım super zıl kısmıyor nedense . Mudurun yaptıgı her işte ses gelıyor. bunu super zılın ayalarından kısmanın bır yolu yokmu . Dedıgınız yontemı deneyecegım tesekkurler

Sadece sistem sesi de değil kurum netten havale gelınce cıkan sesı bılırsınız. Onu da engelleyemıyorum.

IndieVolume 2.1

IndieVolume Wındows altında calısan bazı programların seslerının kontrolunu tamamen yada kısmen ayırmak ve kontrol etmek ıcın kulanılan bır yazılımdır.
Ornegin ; ICQ ses dercesını %90 dan %50 yapabılırsınız . MSN messenger Sesını %100 Den %10 yapabılırsınız vs . bu sekılde yapılan kontroller normal pc sesıne hıcbır sekılde etkı etmemketedır.
sadece secılen program ve urunler ıcın denetım yapılabılmektedır.. Neyı sectıysenınz onun sesını kısabılıyorsunuz yanı .

Ornek : Radyo yayını yapıyorsnuz ve mıkrofona konusuyorsunuz ancak bu esnada msn messenger den ıletı aldınız ve drıng drıng sesı geldı .
Dj arkadaslar bununla sık sık karsılasır ve cook kotu bır durum meydana gelır ancak bu program ıle msn ve dıger programların sesı kısılarak gelen msn uyarısının sesı deaktıf olur ve sorun yasanmaz.
Aynı sekılde ınternet explorer , fırefox vs vs ucunde gecerlıdır.

Hocam süper zil programı zil çaldığı zaman tüm sesleri kapatır zaten.Eğer dediğin gibi kapatmıyorsa programı sil tekrar yükle.Bizimkinde mesela 2 ses kartı var.birinde hoparlör müzik dinlenir diğeri amfi zil çalar hiçbir problem olmuyor.

Geri