sunuma müzik gömemiyorum.yardım

Kodla Büyü

ege

Seçkin Üye
Seçkin Üye
mp3 uzantılı dosyayı wav a çevirdim.zamanlama ayarlarınıda yaptıgım hale ve gösteri olarakta kaydettiğim halde müzik başka bilgisayarda çalmıyo yardımm lütfenn

hocam online olarak mp3 dosyasını wav a çevirdim.powerpoinntte gömmeye çalıştım

Powerpointe eklediğimiz ses ve video dosyalarının herzaman kaydettiğimiz dosya ile aynı klasörde iken eklenmesi ve klasördeki bütün dosyalar ile kopyalanması-taşınması gerekir diye biliyorum.

zech' Alıntı:
Powerpointe eklediğimiz ses ve video dosyalarının herzaman kaydettiğimiz dosya ile aynı klasörde iken eklenmesi ve klasördeki bütün dosyalar ile kopyalanması-taşınması gerekir diye biliyorum.

Bunu denediniz mi hocam?

ses eklediğimizde yanımızda taşımamız gerekiyordu. ama örneğin netten sunu alınca müzikle beraber alabiliyoruz. buda gömme ile oluyordu.ama bi türlü olmadı şimdi

fatih45' Alıntı:
zech' Alıntı:

Bunu denediniz mi hocam?
Hep böyle yapıyorum hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. Yani sunum ile birlikte ses dosyasını da beraber taşıyorum.

Uzantı wav sa ve bir ayar daha vardı. Max dosya boyutu gibi. En fazla 40000 kb oluyordu sanırım. Onu da yapmalısınız. Müzik de 36 37 mb ı geçmezse tamamdır

tesekkür ederim hocam o ayar yerini bende bulmuştum ama gene olmadı.:((((( saolun genede

Geri