Şube müdürlüğü sinav sonuçları açıklandı. 2013

Kodla Büyü

biltek2007

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar kimler iyi puan aldı. Artık bizden birileri de olsun şu yönetimde :)

Çok kötü.... 35-58,33
Ama 70 üstü baya var gibi...

71.66 hayırlısı artık :roll: 43 doğru. ama sınava giren arkadaşlar soruları hatırlar. cevapları milliyetçilik, sayıştay, salvador dali olan soruları kıl payıyla diğer şıkları işaretledim. şayet bilseydim daha farklı olacaktı...

Hatırladığım sorularla 35 falan diyordum Ama hatırlamadıklarımın hepsi mi yanlış çıkar arkadaş. Bu arada inşaallah bilişimci arkadaşlardan şube müdürlerimiz çok olur. Çünkü yukarıdakilerin işbilmez tavırları bazen can sıkıyor...

ycldemirel5279' Alıntı:
71.66 hayırlısı artık :roll: 43 doğru. ama sınava giren arkadaşlar soruları hatırlar. cevapları milliyetçilik, sayıştay, salvador dali olan soruları kıl payıyla diğer şıkları işaretledim. şayet bilseydim daha farklı olacaktı...
hocam hayırlı olsun. mülakata gitmeyi düşünüyor musunuz?

bu ülkede neden mülakat yapılır normal yazılı sınavlrada bile yapmaktan aciz bir iktidarın neden mülakat yapmak gibi bir isteği olabilir? savcılara mülakat getirdiniz yazılıda ilk 10 giren 4 savcıyı bile mülakatla elediniz şimdide sonuçları ortada. bu ülkede mülakat olduğu sürece hiç bir şey adil olmaz. eğitim bir sen için şube müdürlüğü çok önemli aceba onların isteği olmasın?

toker42' Alıntı:
bu ülkede neden mülakat yapılır normal yazılı sınavlrada bile yapmaktan aciz bir iktidarın neden mülakat yapmak gibi bir isteği olabilir? savcılara mülakat getirdiniz yazılıda ilk 10 giren 4 savcıyı bile mülakatla elediniz şimdide sonuçları ortada. bu ülkede mülakat olduğu sürece hiç bir şey adil olmaz. eğitim bir sen için şube müdürlüğü çok önemli aceba onların isteği olmasın?
Hocam, mulakat bizim ülkemizde evet güvenilir bir yöntem değil. Kesinlikle şunun adamı başa geçmeli haklı, şu olmamalı haksız diye de yazmıyorum. Yazılı haricinde bir elek mutlaka olmalı diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi ilk 10a girse bile elenebilmeli çünkü sizde yaşamış ya da görmüşşünüzdür. Bizim bölümden mezun olan ilk 3 ya da 4 kişi bayandı. Gösterseniz ekran kartı ile ağ kartını ayıramaz, sorsanız en basitinden bilgisayarın çalışma mantığını bile yorumlayamazken sınav dönemi oturup kitapları ezberler 90 dan yukarı not alırlardı. Ya da şu an sınavla müdür yardımcısı olmuş olanlardan kaçı bu işi hakkıyla yapıyor. Biz de var bir tane sırf evine yakın bir okula gelmek için ezberle sınav kazanıp müdür yardımcısı olmuş ve bırakın müdür yardımcılığını, öğretmenliğin hatta insan olmanın bile altından kalkamaz.

aradaugrarim' Alıntı:
toker42' Alıntı:
Hocam, mulakat bizim ülkemizde evet güvenilir bir yöntem değil. Kesinlikle şunun adamı başa geçmeli haklı, şu olmamalı haksız diyede yazmıyorum. Yazılı haricinde bir elek mutlaka olmalı diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi ilk 10 girse bile elenebilmeli çünkü sizde yaşamış ya da görmüşşünüzdür. Bizim bölümden mezun olan ilk 3 ya da 4 kişi bayandı. Sorsanız en basitinden bilgisayarın çalışma mantığını bile yorumlayamazken sınav dönemi oturup kitapları ezberler 90 dan yukarda not alırlardı. Ya da şu an sınavla müdür yardımcısı olmuş olanlardan kaçı bu işi hakkıyla yapıyor. Biz de var bir tane sırf evine yakın bir okula gelmek için ezberle sınav kazanıp müdür yardımcısı olmuş ve bırakın müdür yardımcılığını öğretmenliğin hatta insan olmanın bile altından kalkamaz.

iyide size verilen 5 daikalık mülakatta o kişinin bilgisayar bilsini veya yeterliliğini nasıl ölçecesiniz ne kadar adil olacaksınız. malesef bütün mülakatlarda şaibe varken bu iş olmaz. dürüst olduğuna inanabilsek aslında mülakat gayet anlamlı ama bu hiç bir zaman olmuyor. siz torpille gelmiş idarecilere ne diyeceksiniz kaç tanesi o koltuğunun hakkını verebiliyor. eğitim bir sen bu işin içine girmeyecek mi?

biltek2007' Alıntı:
Yapılacak olan mülakat umarım adil olur.

mülakatın olduğu yerde adil olunmaz bizim ülkemizde. Müdürlük sınavında ne kadar adil olunduğunu gördük.
Müslüman değil bunlar.

Bir WC nin başına bir bekçi dikilecek olsa bu hükümet mülakat getirir. çünkü bütün kadroların bizden olması şart adam %50 diyorya boşuna demiyor. ne zaman ki kendi menfaati biterse o zaman kıyamet kopar. kul hakkı sadece bunların dudaklarında var.

Bende 71,666 aldım bakalım mülakata çağrılabilecekmiyiz

sınavı yaklaşık 6000 kişi kazanmış. 73 ve üzeri alanları mülakata çağıracaklarmış..

Şubatta sözlüye başlayacaklarmış Mebbisten sözlü sınava giriş kağıdınızı alabilirsiniz.
10 Şubat-28 Şubat arası Ankara Başkent öğretmen evinde yapılacakmış.

Geri