Subat 2024 e sınav görev ücreti

Kodla Büyü

kayan.yavuz0

Site Gezgini
Subat 2024 e sınav görev ücreti yatan il var mı yönergede bir sonraki ay 20 sinden sonra yatar diyor ben hiç bir sonraki ay bitmeden yattığını görmedim

Malatyada henüz yatmadı hocam. Ay bitti hala yatıracaklar. Adıyamanda 20-30 arası yatıyordu. İl il değişiklik oluyor galiba bu işlerde.

Hiç kimsenin yatmadı maalesef.
Daha önce de böyle olduğu var. Benim hatırladığım 3, bu da 4. olacak.

Hâlâ yatmaması bir tek bana mı ilginç geliyor. Şubat ayının ücreti bu iki ay oldu sınava gireli ve hâlâ yatırmadılar.

Sınav ücretlerinin onayı Genel Müdürlükten bugün öğlen itibariyle çıkmamıştı. En geç 5 Nisan Cuma gününe kadar ödenecek deniyor.

Bugün e-sınav grubundan gönderdiler.

Sınav girmek isteyen kursiyerlerden parayı peşin alıyorlar 15 gün önceden düşünün tüm bu para 2.5 aydir hangi hesapta ne işler çevriliyor ne yapıyorlar merak ediyorum

Açık lise sınavlarının bir kısmı esınav olarak yapıldı . Bunların ücretleri okullar tarafından ekders ile yapılması gerektiği söylendi . Bu arada mtsk esınavları kaynadı galiba . Pek böyle olmazdı ama bir gariplik var bu işte . Her ay en geç 29 unda imzadan çıkan sınavları imzalamak çok mu zor geldi bu ay anlamadım

Kayseri subat 2024 görevini 02.04.2024 te yatırdı 05.02.2024 te görev ifa edildi adaydan sınavın 15 gün öncesi tahsil edilen ücret görevliye sınavdan 57 gün sonra ödendi

Yatmadı hocam. Bundan sonra tövbe sınavda felan görev almam .Kimse görev almasın puanı çok yüksek saçmalık tam

Geri