Sub Domainlerde Adsense Kullanımı

Kodla Büyü
Adsense kodlarınızı normal yada alt istediğiniz tüm domainlerde kullanabilirsiniz. Ban yemeniz için reklamın geçtiği sitede illegal içerik olması gerekir. Bunlar yoksa sıkıntı da yok :)

Hocam, mantık olarak bir sitenin içinde tasarladığınız her web sayfasına tek adsense kullanıyorsunuz. Bence istediğiniz kadar altdomain ile de adsense reklamlarınızı yerleştirmenizin bir mahsuru olmaz.

1- Ban yemezsiniz
2- Öyle bir domainim olsa daha çok sub domain veren bir hosta geçerim :)

AYylık maaş kadar adsense alırım :++:

asp-php' Alıntı:
1- Ban yemezsiniz
2- Öyle bir domainim olsa daha çok sub domain veren bir hosta geçerim :)

AYylık maaş kadar adsense alırım :++:

aynen vallahi :)

Hakkaten şu adsense hakkında tecrübesi olanlar yardım edebilir mi? kaç defadır başvuruyorum imzamdaki birkaç site için.. http://fotografian.net için yetersiz içerik diyor. Bazı sitelerde doğru dürüst sayfa yokken adsense görüyorum.. http://tatarramazandizisi.com için ise telif haklı içerik diyor..Herşeyi kontrol ettim..youtube videoları vardı kaldırdım..fotoları kendi hostuma upload ettim..telif haklı olan ne var bilmiyorum..var mı bir fikri olan arkadaşlar?

Dizi sitelerini kabul etmez Adsense. Dizinin yapımcısı siz olmadığınız için yazdığınız her şey telife giriyor onların gözünde :D Öbür sitede de içerik az diyorlarsa güncel olarak her gün bir içerik girerek 2-3 hafta daha siteyi güncelleyin ondan sonra telrar başvurun.

omd' Alıntı:
Dizi sitelerini kabul etmez Adsense. Dizinin yapımcısı siz olmadığınız için yazdığınız her şey telife giriyor onların gözünde :D Öbür sitede de içerik az diyorlarsa güncel olarak her gün bir içerik girerek 2-3 hafta daha siteyi güncelleyin ondan sonra telrar başvurun.

Hocam adsense alan, almış olan onlarca dizi sitesi var..Dizi sitesi olmasıyla ilgili olduğunu sanmıyorum..Başka bir sıkıntı var ama, çözemedim bir türlü..

Hocam onlar adsense normal bir site için alıyorlar. Ondan sonra diğer sitelerinde kullanıyorlar. Şikayet edilmedikçe de banlanmıyorlar. Siz de fotografian için adsense alıp bunu dizi sitesinde kullanabilirsiniz.

omd' Alıntı:
Hocam onlar adsense normal bir site için alıyorlar. Ondan sonra diğer sitelerinde kullanıyorlar. Şikayet edilmedikçe de banlanmıyorlar. Siz de fotografian için adsense alıp bunu dizi sitesinde kullanabilirsiniz.

Normal şartlarda banlanma sebebi değil mi bu?

Adsense sistemi şikayet olmadıkça ve ödeme zamanlarında yaptıkları rutin kontrollerde illegal içerik farketmedikleri sürece kimseyi banlamaz.

Geri