Şuan görevde olan Eğitici Formatörlerin Durumu

Kodla Büyü

badboys

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar şuan görevde olan eğitici formatör arkadaşlar bu sınav sonucunda sıfırdan sıralamaya girip kontenjanlar yenidenmi belirlenecek;yoksa bir baraj belirlenip o barajı aşanlar öncelikli olarakmı görevlendirilecek.Özellikle Tuncay hocam ve diğer Ankara ile münasebetleri sıcak olan değerli hocalarımdan yorumlarını ve duyumlarını bekliyoruz...

bildiğim kadarıyla sistem resetleniyor sonra da format atılacak. Sonrada ne yaptık biz deyip recover yapacaklar.

:D

su an eğiticilik yapanlara o kadar masraf yaptılar eğitimden geçirdiler..ve 2006 dan yapılan sınava gore aldılar.(bazıları hariç.)

örneğin bi ilde eskiye göre 12 kontejan var dielim..bu kontejan 24 e çıktı...eski 12 ler devam edecekler..geri kalanları da puan ustunlüğüne göre 24 e tamamlayacaklar..en kotu ihtimalle eski eğiticilerin puan sıralamalarına göre ilçeleri değşir.

Kesinlikle eleme diye bir şey yok,
Eski eğiticiler görev istedikleri sürece kalacaklar...
Son ağızdan, eğitek genel müdür yardıcısı MEHMET ALTINSOYdan

hugo ve tuncay hocalarım ozaman eski eğiticiler neden sınava giriyo.bide şu sorun çıkarmazmı sizce diyelimki eski eğitii olan 70 aldı yeni arkadaş aynı ilçede 80 aldı bu durumda hak bizim deyince bi problem çıkmazmı
teşekkürler

o zaman eski eğitici olanlar sınava girmedilerki hocam yanılmıyosam.Yani puan olarak bir yarışma söz konusu olmamıştı

2004 dekiler girdi öncesi girmedi ancak 2006 görevlendiröesinde olan şu idi..
hiç sınavsızlar önce alındı sonra 2004 de sınavı kaznalar alındı sonra 2006 da sınavı kazanlardan en yüksek puanlı dan aşağı doğru alındıı..Benim beklentim aynı olacak..

şuanda görecde olan eğiticilerin durumu yerine göre değişmektedir...Buda ilçedeki şeref yoksunu idareceilerle direkt alakalıdır....Dikkat etmeniz dileği ile...

bay_zek' Alıntı:
şuanda görecde olan eğiticilerin durumu yerine göre değişmektedir...Buda ilçedeki şeref yoksunu idareceilerle direkt alakalıdır....Dikkat etmeniz dileği ile...

hocam ağırkonuşmuşsun eğiticilere mi lafın yoksa idareci ne yapacak onayı veren bakanlık

işin aslı şöylekii..Eğer eğitici olursanız ilçe olursanız başınıza bir tane bilgisayardan alamayan ve bilgisayara ne gerek var diyen bir şune müeürünün altına veriliyor ve eziliyorsunuz...Ama yaşamanız laızm..

o zaman neden sınava giriyo bu arkadaşlar
şimdi düşük alsalar diğer arkadaşlara ayıp olur bence .keşke seviyelerini belirleyecek bi sınav kendi aralarında yapılsaydı

Neden sınava giriyoruz? Bize söylenen şu sizi elemiyeceğiz ama bir seviyenizi görelim. Hüsn-ü zanna memur olduğumuz için bu söze güveniyoruz.

iyide ebfo45 hocam siz eğiticisiniz 70 aldınız ben değilim 90 aldım budurmda iki yönden sakınca var
1.bi kere imaj olarak zor durumda kalacaksınız
2.diğer arkadaş haklı olarak ben daha iyiym ama hakkımı vermediler diyecek
bu durum nasıl halledilecek sizce

Onu eğiteke sor :) Bizden önce görev alanlar nasıl bizden öne yerleştiye biz de eski eğitici olduğıumuz için öncelikli olacağız.

ebfo45' Alıntı:
Onu eğiteke sor :) Bizden önce görev alanlar nasıl bizden öne yerleştiye biz de eski eğitici olduğıumuz için öncelikli olacağız.

aman hocam bişe demedik :D öğrenmeye çalışıtorum burda eski eğitici olan arkadaşlar her şartta mağdur oluyo bence saydığım nedenlerde dolayı.En iyisi kendi aralarında bir seviye sınavı olmalı ona göre eksiklikler belirlenmeliydi.Sanki bu yöntem alın işte görün halinizi der gbi

Ankaradakiler ne yaptıklarını bilse sorun olmıyacak ama... Bindik bir alamete gidiyoz nere belli değil :)

şu kadar yazıdan kesin şöle olacak böle olacak diyen yok tam eğiteklik bir iş :)

arkadaşlar eğer eski arkadaşlarımız devam edeceklese tam sağlam bi haber alalım çünkü bizim olduğumuz yerde kontenjan 1 yazık paramıza ve emeğimize.Bunu nereden tam olarak öğrenebiliriz.Benim gibi olan çok sayıda akadaş vardır mutlaka.Sadece iş olsun dye verilmez okadar para

17 senedir bu işin içinde olanlar var heralde elem olmıyacak. ilinizde ne kadar açık vaarsa ve yeni kontenjana göre yeni kişiler görevlendirilcek.

benim ilçemde 1 kontenjan var oda dolu o zaman biz girmeyelim de hocam
bunu doğru dürüsüt açıklasalarya 2006 da da böle olmuştu o zamanda boş yere ankaraya gittik geldik.siz zannedersen eğiticisiniz durmu iletseniz

Eğiticiyiz imzamda yazıyor ya :) Bize garanti verildi. Aynen eskisi gbi. Yeni sınavla açık olan yerlere eğitici alınacak.

kim garanti verdi hocam garantibankmı :)
şöle adam gibi bi açıklama neden yapmaz bu eğitek.bizim buradaki eğitici arkadaş bile koptu olaydan valla adam hiç bi işe bakmaz oldu

Genel Müdür Yardımcısı Mehmet ALTINSOY söz verdi. Kendisini tanırım yamuk yapmaz :)

o zaman yamuk yapmazda hocam kontenjan dolu olupta sınava girecekler boşuna sınava girip para yatıracak..bu onlara yapılan bir tamuk değilmi sizce tanıyosunuz madem bi sorsnız :)

eğitici olmadan kursa nasıl çağırsınlar hocam okadar kişiyi yaklaşık % 50 si barajı geçse sayısı sen düşün
bana kontenjanı boş olmayan yerdeki arkadaşların sınava girmesi eğitek fonuna fakir fukara yardımı yapacaklar gibime geliyor.
eğitekde tanıığım var diyen arkadaşlar bu konudda bi açıklama yaptırabilirse kar kıyamet boş yere rezil olmyız

Hocam bu eski eğiticilerle yeniler arasında bir sıkıntı yaşanacak. Eğer eski eğiticilerin hakkı saklı kalacaksa neden bu sınava alınıyorlar. Bu ilk anlamsızlık. Arkadaşların dediği gibi 1 kontenjanlı yerler var. Şuanki eğiticiden yüksek alırsa şöyle bir sorun çıkar. Madem sınav yaptın ben yüksek aldım benim hakkım diyebilir. Eğiticide bende bir senedir burdayım ve eğitici kalmak istiyorum derse ki diyecektir bu iş mahkemede biter. Hadi hayırlısı. Ya madem haklar saklı kalacak neden böyle bir uygulama yapıp şuan ki eğiticileri sınava alıyorlar anlamam.

serhatdemir' Alıntı:
Hocam bu eski eğiticilerle yeniler arasında bir sıkıntı yaşanacak. Eğer eski eğiticilerin hakkı saklı kalacaksa neden bu sınava alınıyorlar. Bu ilk anlamsızlık. Arkadaşların dediği gibi 1 kontenjanlı yerler var. Şuanki eğiticiden yüksek alırsa şöyle bir sorun çıkar. Madem sınav yaptın ben yüksek aldım benim hakkım diyebilir. Eğiticide bende bir senedir burdayım ve eğitici kalmak istiyorum derse ki diyecektir bu iş mahkemede biter. Hadi hayırlısı. Ya madem haklar saklı kalacak neden böyle bir uygulama yapıp şuan ki eğiticileri sınava alıyorlar anlamam.

hocam aynı şeyleri diyorum bu konuda ne yapılabilir bi toplanıp ses versek eğitekten nasıl bilgi alınır.

Biz işin içindeyiz net bilgi alamıyoruz siz mi alcaksınız. Artı ilçenizde açık olmasa bile başka ilçe isteme hakkınız var illa kendi ilçenizi isticeksiniz diye bir şart yok ki.

Geri