Su bulan adam!

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif

Ekli dosyalar

• su bulan adam.rar
    8.1 MB · Görüntüleme: 90
  • su.PNG
    su.PNG
    302.1 KB · Görüntüleme: 1,419
Ajdarlara bal satanlara s4 u 100 tl ye satanlara inananlar buna da inanir bence :)

:puhaha: Geri gelirken ayağı suya takılıyor su almış başını arkaya gidiyor. Herif kaptırmış çubuğu oynatıp duruyor :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Ya adam doğru söylüyorsa :)
Suyun insan üzerinde bu tür etkileri olduğu, İsviçreli bilim adamları tarafından kanıtlandı :)

Hangi uçucu, sentetik veya sıvı maddeyi kullanmış ise suyu değil de biraz kafayı bulmuşa benziyor. :puhaha:

yakuphan' Alıntı:
Ya adam doğru söylüyorsa :)
Suyun insan üzerinde bu tür etkileri olduğu, İsviçreli bilim adamları tarafından kanıtlandı :)
Bende bundan korkuyordum. :lol:

Madem sen yapmıyorsun çubuğun marifeti o zaman sunucuya ver bakalım o zaman da oluyor mu? :sleep:

dut ağacının dalıyla başarılı sonuçlar alındığına şahitlik etmişliğim var...

Hemşerimi biiyorum. Kahramanmaraş Aksu TV de görmüştüm.
Köylüler, tarlasında su bulunanlar çok memnun. Eskiden bizim kölerde benzeriyle kuyu açarlardı. Yanlız çelik bakır yerine dut ağacının dalı kullanırlardı.. İşe yarıyor ki kullanılıyor.. diye düşünüyorum...

Re: Ynt: Su bulan adam!

dut ağacı dalıyla şahsen ben denedim. Arkadaşla iddalaştık ben olmayacağı konusunda kesin konuştum. Kazanacağımdan emindim. Sen dene dedi çatal şeklindeki dalla suya yaklaşınca gerçektende suya tepki verdi dal. Tabi ben mort oldum. Ha yanlız adamın görüntülerdeki hali gibi yılan gibide kıvrılmadı.

Geri