starboard çizik atma sorunu

Kodla Büyü

izorya43

Aktif Üye
Arkadaşlar bizim tahtalardan 2sinde bu sorun vardı. Şimdi 3 oldu. Starboard programında özellikle matematik dersinde yazı yazarken, ya da şekil çizerken tahta kendi kendine çizik atıyor. Bu sorunla karşalaşan var mı, ya da nasıl çözebiliriz?Artmaya başladı sorunumuz.Daha önce olduğunda servis çağırdım, geldi, fabrika ayrlarına döndürdü tahttayı ama 2 gün sorna tekrarladı sorun.Bilmiyorum ne yapacam

bizde de aynı sorun oldu,kablo vs değiştirip durdular ama sorun çözülmedi en sonunda değişime gitti..

bana da diyorlar ki kullanımdan kaynaklanıyor, ben de dedim ki diğer 25 tahta da kullanılıyor, onlarda niye olmuyor, bizimkine de değişim yolu gözüküyor galiba...Ama 3 tanesi de mi değişime gidecek şimdi?

Bana da inanmadılar,ben de dersi kameraya çektim ve çizik attığı anlarda öğretmenin müdahalesi olmadığını ispat ettim,ondan sonra hemen değişime gönderdiler..
Her usta gibi suçu kullanıcıya atıyorlar ilk zaman,ama siz kamera ile çekin o zaman ispat etmiş olursunuz..

ya arkadaslar diğer sorunları hallediyoruz, geliyor öğretmen arkadaşlar starboard programı çizik atıyor diyorlar. gidip bakıyorum bişey yok. anlamadım gitti, gerçekten bu sorunu düzelten varmı. varmı böyle sorunları sürekli yaşayan. paylaşalım arkadaşlar. bunun için vesteli mi arayacağız. bu sorun dokunmatiklemi alakalı yoksa starboard programı ile mi alakalı, lütfen paylaşalım

hocam ekranda, üst köşelerde ve alt kısımdaki toz birikmişse temizleyin önce , bazen onlar da bu tarz sorunlar yaratabiliyor.

bir tahtada başıma gelmişti.

Geri