Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

stajyer öğretmen eş durumu isteyebilir mi?

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında shadows tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

  1. shadows

    shadows Aktif Üye

    Kayıt:
    2 Şubat 2014
    Mesajlar:
    170
    Beğeni:
    0
    Arkadaşlar merhaba,
    2016 şubat atamasında atanan biri(şu an stajyer öğretmen)

    ne zaman eş durumu isteyebilir. 6 aylık stajyerlik sonrasımı
    yoksa 6 aydan sonra 1 yıl daha çalışmak zorunda mı

    kesin bir bilgi paylaşırsanız sevinirim.
     
  2. pointer

    pointer Aktif Üye

    Kayıt:
    10 Ekim 2015
    Mesajlar:
    124
    Beğeni:
    6
    2017 şubat.
     
  3. shadows

    shadows Aktif Üye

    Kayıt:
    2 Şubat 2014
    Mesajlar:
    170
    Beğeni:
    0
    Hocam öncelikle tşk. şubat 2017 konusunda eminmisiniz. bununla ilgili resmi bir şey varmı.
     
  4. aak

    aak Süper Üye Süper Üye

    Kayıt:
    24 Ekim 2009
    Mesajlar:
    1.691
    Beğeni:
    97
    Benim bildiğim eş durumunda 1 yıl şartı aranmıyor. Temmuzda isteyebilirsiniz.
     
  5. denizlerb

    denizlerb Süper Üye Süper Üye

    Kayıt:
    28 Eylül 2007
    Mesajlar:
    1.751
    Beğeni:
    2
    kılavuz çıkmadan belli olmaz. 6 aylık stajyerlik sonrası 1 yıllık adaylık dönemi var sanırım. ilk kez uygulanan bir sistem. şu an hiç kimse net bilgi veremez. kılavuzu beklemek lazım.
     
  6. dengem

    dengem Süper Üye Süper Üye

    Kayıt:
    7 Ekim 2009
    Mesajlar:
    2.080
    Beğeni:
    282
    aynı durumda benim de eşim var.. Diyarbakır'a atandı 2016 Şubat atamasıyla ve şu anda da stajyer öğretmenlik yapıyor.. Onların adaylıkları 2017 Şubatta kalkacak ve yanıma nasip olursa eş durumunda tayin isteyecek. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.
     
  7. shadows

    shadows Aktif Üye

    Kayıt:
    2 Şubat 2014
    Mesajlar:
    170
    Beğeni:
    0
    İnşallah hocam. bilgiler için herkese tşk.
     
  8. iambilisimci

    iambilisimci Seçkin Üye Seçkin Üye

    Kayıt:
    1 Ağustos 2013
    Mesajlar:
    601
    Beğeni:
    10
    Adaylık dolmadan isteyemez.Adaylık bitimi tam tayin zamanına denk geliyorsa gene ister.
     
  9. aktasankara

    aktasankara Seçkin Üye Seçkin Üye

    Kayıt:
    22 Ağustos 2011
    Mesajlar:
    576
    Beğeni:
    2
    Aynı durumda benim eşim. Bunla ilgili bi yazı vardı. Atandığı yerden başka yerde yapıyorsa 2017 Eylüle kalıyor. :(

    edit: burdaki yazının 9. maddesi -> http://www.memurlar.net/haber/566814/
     

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal