Src sinav gorevi

Kodla Büyü
Sınav ücreti 1700 TL falan galiba. Adaylara sınav yapıp okuyorsunuz. Aşamalı bir sınav 3 saate herşey biter genelde. Gittiğinizde zaten toplantı yapıp anlatacaklar sizlere nelee yapmanız gerektiğini.

sınav ücreti 2037 tl. başkan gözetmen aynı parayı alıyor.. akıllı tahta kullanıyoruz, öncesinde teorik sınav var, sınav bitiminde başkan gözetmen birlikte kontrol ediyor sonuçları.. uygulama sınavında aday tek tek çağırılıyor ardından önceden belirlenmiş sorular akıllı tahtada izletilip, ardından adayın sonucu eş zamanlı cevap kağıdına yazılıyor .. iki saati geçiyor okulda bulunma süresi öğretmenim. tavsiye ederim kolay gelsin

Hafta sonu ilk defa MTSK Direksiyon Sınavında görev aldım. MEBBİS sayfasında görevinize geldiniz ibaresi düşmedi. Sadece Görevinizi Onayladınız ibaresi var. Ücretin ne kadar olduğunun yazdığı bir ekran göremedim.

Hafta sonu ilk defa MTSK Direksiyon Sınavında görev aldım. MEBBİS sayfasında görevinize geldiniz ibaresi düşmedi. Sadece Görevinizi Onayladınız ibaresi var. Ücretin ne kadar olduğunun yazdığı bir ekran göremedim.

Söyledikleriniz e-sınav görevlerinde oluyor

Ücret ilden ile değişir, bakınız:

Geri