Spartacus 3. Sezon 10.Bölüm Yayınlandı (War Of The Damned)

Kodla Büyü
Re: Spartacus 3. Sezonu başlamış (War Of The Damned)

Harika .hemen başlamak lazım. :mrgreen:

8.bölüm farklı gitmiş bakalım sonraki bölümler nasıl olacak. :)

8. bölüm çok kalitesiz. Her şey oldu bittiye getirilmiş. Dizinin ana karakterlerinden birinin yok olması bu kadar basit işlenmesi nasılsa dizi bitiyor, izleyiciye her türlü yediririz anlayışına sahip olduklarını gösterdi. Aynı Lost gibi oldu.

9.Bölüm Yayınlandı. :)

Re: Spartacus 3. Sezon 9.Bölüm Yayınlandı (War Of The Damned)

9.Bölüm her zaman ki gibi süper. :)

evt güzel bölüm.

1 bölüm kalmış :(

Aksiyonunun zirvede olduğu manyak bir diziydi ve bu da bitti...

"Zincirlerimizden başka kaybedecek neyimiz var? Spartacus"

10.bölüm de yayınlanmış...

bişiy söyleye mi?Spartacus ölüyor... :D

Spartacus: Adalet diye bir şey yok. Bu dünyada yok.
Crassus : Nihayet. Bir konuda aynı fikirdeyiz
Güzel dizi idi, bitti.

Bu bölüm finalmıydı?. Spartacusun öleceğini zannetmiyorum, bir baktınız hepsi rüyaymış :)

cruxcis ve ganicuis in ölüm şekilleri hoşuma gitmedi o alçak çocuk tarafından öldürülmemeliydi gannicusta savaş meydanında ölmeliydi. Araştırmalarımda pompei yeniyodu spartacusü ama filmde crussus neyse tarih spartacusu hatırlıyor crussusu değil :)

son saniyelerdeki rahmetli Andy Whitfield abimizin i'm Spartacus demesiyle gözlerim doldu yaa..

“Roma bir gün parçalanıp gidecek, fakat sen, özgürlüğe hasret bütün kalplerde, her zaman hatırlanacaksın”

:sleep: güzelim dizi bitti, pöf ne izleyeceğim şimdi ben yaa
ayrıca GANICUIS gibi adam böyle ölmemeliydi :-1: savaş alanında ölmeliydi

Son bölümü izlerken çok kötü oldum. Hem kahramanlara hemde dizinin bitmesine çok üzüldüm. :(

spartacusun yenilmesini sağlayan cruxsus dur inadım inat dedi adamları böldü bir hayal uğruna öldü eğer o bölmeseydi tarih farklı olabilirmiş hakkaten.

zencefil58' Alıntı:
spartacusun yenilmesini sağlayan cruxsus dur inadım inat dedi adamları böldü bir hayal uğruna öldü eğer o bölmeseydi tarih farklı olabilirmiş hakkaten.
Adam ayrıldığında bir çok romalınında işini bitirdi ama genede muaffak olamadı dediğin gibi keşke ayrılmasaydı.

evt tarih yorumu yapalım :) eğer ayrılmasalardı muhtemelen spartacus özgür bir yere gidecekti ve orada muhtemelen yerleşik bir hayat ve bu durum sayılarının artması demekti. Ayrıca Roma hep bir tehlike hissedecekti ensesinde. Bilmiyorum ama hırs yerinde ve zamanında iyidir. Nevia da suçlu kanına girdi adamın ayırdı onları :)

quashpack' Alıntı:
son saniyelerdeki rahmetli Andy Whitfield abimizin i'm Spartacus demesiyle gözlerim doldu yaa..

“Roma bir gün parçalanıp gidecek, fakat sen, özgürlüğe hasret bütün kalplerde, her zaman hatırlanacaksın”

Orada "Spartacus; that's not my name" demiyor mu? Orayı diyorsunuz herhalde.
Ses bana da farklı geldi ama ilk sezonu çok takip etmediğim için Andy'nin sesi olduğunu anlayamadım.

Geri