Soru Makinesi Yayınları - Tavsiyeleriniz?

Kodla Büyü

Accipiter

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar uzun bir süreç ve yoğun emekler sonucunda yayınevimiz artık faaliyette ve ilk kitabımız olan "Fen Bilimleri Teog 1 Soru Bankası"nın dağıtımına başlıyoruz. Sitemizi inceleyip varsa tavsiyelerinizi söylerseniz çok sevinirim. Kitabımızda 1010 soru, açık uçlu sorular, 10 adet Teog Fen bilimleri denemesi mevcuttur. Ayrıca kitaptaki tüm soruların çözüm videoları için kitapta karekodlar vardır. Öğrenci akıllı cihazıyla karekodu okutup çözüm videosunu hemen izleyebilir...

Örnek kitap: https://yadi.sk/i/u8VjbMa03MLJ4m

69e724f17391afea25bbd32f87c734df.jpg

Son düzenleme:
hocam ben fen bilimleri öğretmeniyim çalışmalarınız için tebrik ediyorum. sitenizi inceledim örnek kitap talebinde bulundum okullar başlasın bakalım inşallah hayırlısı olur sizin için

hocam hayırlı olsun uzun ve zor bir süreç tebrik ederim, hayırlı kazançlar olsun

Çok teşekkür ederim hocam, sağolun.

hocam ben fen bilimleri öğretmeniyim çalışmalarınız için tebrik ediyorum. sitenizi inceledim örnek kitap talebinde bulundum okullar başlasın bakalım inşallah hayırlısı olur sizin için

Size mutlaka dönüş yapacağım hocam. Çok teşekkür ederim.

isteyen arkadaşlara örnek kitabı pdf olarak gönderebilirim. bu örnek kitapta kitabın içinden bazı test sayfaları vardır...

aslında ilk bakışta bize de öyle gelmişti ama her okulun kendi sınavını yapacağı düşünülürse ve bu sınavların teogdan çok daha zor olacağı gerçeğini de ekleyince aslında çok daha doğru zamanlamaymış gibi geldi...

Geri