sompo japan sigortayı nasıl bilirsiniz ?

Kodla Büyü
Hepsi ayni. Hepside vatandasi soymak icin siraya girmis.
Burda yapilan programlara istenen ucretleri cok bulanlar kendilerini soymaya gelenleri alkisliyor.

ben de 2 sene önce konut sigortası sompo japandı.
evde su patladı, laminatlar şişti. 2 hafta içinde parasını ödedi bir sıkıntı yaşamadım. Sigortacınız da önemli, herhangi bir sorun yaşadığınız zaman çok faydası olur ona da dikkat edin.

trafik sigortasında da kaskoda da nevao sigorta en ucuz fiyatı veriyor arkadaşlar tavsiye ederim.

iyi bilirim. aracımın kasko değeri 14 bin'di. kaza sonrası yaptıralım mı perte mi çıksın diye sordular. perte çıksın dedim ve 14 bini kesintisiz ödediler.

hem kaskolarımız hem sigortalarımız sompodan bir sorun yasamadık .gayette ıyı sorun cıkarmıyorlar hatta kazada yada herhangı bır seyde expertizler beklediğinizden dahada fazla ıyı bır seyler cıkarabılıyorlar....basınıza bır ıs geldıgınızde nereye ıs yaptıracagınızı ıyı secın yeterlı....geçeclerde bı parca degısımı olcaktı hıc sorun yasamadan samsundan ıstanbula canlı baglantı sağlandı gun ıcerısınde dosya acılıp hemen onarıma geçildi bile .

en ucuz hangisiyse ona yaptırın çünkü sizin değil karşı tarafın arabasını yapacak. bankaya yaptırmayın çünkü problem çıktığında muhatap bulamazsın. acenteye git yaptır problem çıkınca arayıp karşında insan bulursun en azından. Önemli olan kaskodur.
sompo japon iyi duyumlarım oldu arkadaş kaza yaptı karşı taraf doğa sigortaydı epey beklettiler pert parasını ödemek için. ben hangisinden yaptırdım doğadan niye banane karşı taraf ne hali varsa görsün

Bu nasıl cevap böyle benden sonra tufan mantığı. Ya çarptığın araç bu forumdakilerden birinin aracıysa ne olacak?

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sene bende sompo japan sigorta ya yaptırdım arabanın sigortasını. Acente tanıdık birisinin hem fiyatı uygun hem iyi dedi. Kaza falan olursa anlaşılır nasıl olduğu. Arkadaşlar paramızı ödedi dediklerine göre iyi galiba.

kaliteli bir firma. japon ismi bile güven veriyor. ben kasgo+sigorta yaptırdım. tek kazada kasgoyu bozdurmuyor miktar ne olursa olsun.

Aracımın kaskosunu bu şirketten yaptırdım. Bir kaç ay sonra araçta küçük bir çizik oldu mini onarım kapsamında çiziği yaptırmak için müşteri hizmetleri ile görüştüm. Görüşme sonunda öğrendiğim en önemli şey şu oldu mini onarım kapsamında aracım onarım görürse seneye yine sampo japan sigortadan kasko yaptırmam gerekiyor eğer başka bir sigorta şirketinden kasko yaptırırsam hasarsızlık indirimi falan kalmıyor.
Ucuz diye bunlara yaptırdık ama ne kadar ekmek o kadar köfte işte.

Kaskosundan orjinal ön cam değişimi yaptırdım beş kuruş para vermedim.Kasko ne bozuldu ne de hasarsızlık indirimi düştü

Geri