Smile adsl nasıl? D-smart kampanyası nasıl???

Kodla Büyü

melobady

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ttnet kullanıyorum. bugün smile adsl den aradılar. 57 tl karşılığında sabit fiyat garantisi ile 24 ay taahhüt etmek şartıyla d smart vereceklerini söylediler. şartları cazip ancak kullanım sıkıntıları neler tam bilmiyorum. smile adsl kullananların fikri ne acaba? ben ilçede yaşıyorum. forumlarda kesintiler olduğunu yazmışlar internetin.bu kamyaya dahil olan yada bilgisi olanlar var mı??

Re: Smile adsl D-smart kampanyası nasıl???

Güzel bir kampanyaya benziyor. Ben de bir ara düşünmüştüm. Evde zaten D-Smart olduğu için katılmak istemedim. Ayrıca tam 2 yıl oldu. Smile-Adsl kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Zaten telekom altyapısını kullanıyor. Ama ilçede hatlarda sorun varsa her zaman için bağlantı sorunu yaşarsınız.

:wink: tşk.. başka fikri olan??

3 yıldır smile kullanıyorum ttnete inat almıstım cok memnunum

tşk.. kampanya hakkında bilgisi olan??

anneme aldık gayet güzel...internet sınırsız..d-smart maxi paket ve bir sürü hd kanal var...bence mantıklı....
televizyon izlerken canınız sıkılmıyor illa ki sana hitap eden bi kanal buluyorsun o anki ruh durumuna göre
hd olursa fiyat 67 lira...

melobady' Alıntı:
Arkadaşlar ttnet kullanıyorum. bugün smile adsl den aradılar. 57 tl karşılığında sabit fiyat garantisi ile 24 ay taahhüt etmek şartıyla d smart vereceklerini söylediler. şartları cazip ancak kullanım sıkıntıları neler tam bilmiyorum. smile adsl kullananların fikri ne acaba? ben ilçede yaşıyorum. forumlarda kesintiler olduğunu yazmışlar internetin.bu kamyaya dahil olan yada bilgisi olanlar var mı??
bugün beni de aradılar ttnette hazirana kadar kampanyam var yoksa geçecektim

bende bu kampanyadan yararlandım hocam şuan HD+maxi paket kullanıyorum süpper diyebilirim. Arkadaşımızın da dediği gibi canınız hiç sıkılmıyor kanalları izlerken. İnternet hızı da gayet iyi bence kaçırmayın D-smart bedava ya gelir.

Not: D-smart 'ı hemen kullanmaya başladım ama internetin geçiş işlemleri dolayısıyla sıkıntı yaşadım. Gelip gitmeler oldu 8 mbit olan hız benim hattı kaldırmadı ve yaklaşık 10 günlük çabalarım ve sikayetvar.com sayesinde işlerimi hallettim diyebilirim. Smile ADSL'in müşteri hizmetleri çok kötü bunu da belirteyim. Tam 80 dk lık görüşme yapabilmek için bana müzik dinlettiler. Bende sikayetvar.com a yazdım ve hemen döndüler.

bende 1,5 yıldır smile dayım
hiçbir sıkıntı çekmedim
zaten ttnetin altyapısını kullanıyorlar
sadece kullanıcı adı ve şifre değişiyor bağlantıda bir değişiklik olmuyor
ev telefonunun hattının açık olması lazım

hocam tek kelimeyle sakın bulaşma derim.arkadaşa aynı teklifi yaptılar sonra fiyatı yükselttiler.az önce smile adsl i aradım.herhangi bir durumda ya da kapatmak istediğinde müşteri hizmetlerine ulaşamazsın ısrarla bekleyip işlemini gerçekleştirmeye kalktığında alakasız şeylerden bahsederler.2 gün önce hat kapatma formunu gönderecez dediler şimdi ise bu ay içinde gelecek diyorlar.dertsiz başına dert alma kullanırken şansına bağlı olarak belki sıkıntı çekmezsin ama arıza yaşadığında ya da kapatmak istediğinde işin çok zor.tavsiyem sakın bulaşmaman yönünde

hd kutu+ maxi paket + smileadsl şu anda 80 lira veriyorum. 67 lira bence uygun

Geri