Sizleri sendikalarınızdan istifa etmeye davet ediyorum

Kodla Büyü

üç maymun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hiçbir sendikanın adam akıllı bizlerle ilgilenmediğin hepimiz biliyoruz, zaten çaba gösterselerdi bu durumda olmazdık. bende bu düşünce ile 15 gün önce ebs den istifa ederek eğitim söz sen e geçtim. http://www.egitimsozsen.org/index.php/c ... edyor.html sorunlarımızı ana sayfasında yayınlayarak bizler için elinden geleni yapma konusunda gösterdikleri hassasiyet takdire şayan. gelin şimdiye kadar bizler için adam akıllı birşey yapmayan sendikalarımızdan istifa ederek eğitim söz sen i güçlendirelim ve bizler için gösterdiği çabaya hem bir teşekkür edelim hem de katkı sağlayarak destek verelim.

Biraz büyüyen, büyüklerin arasında kendisine yer ediniyor. Aslında kendileri için, kendi kariyerleri için uğraşıyor sendikalar. Hepsinden istifa etmek lazım ama eğitimbirsen de olmak artık malum ayrıcalık oldu :) Çirkin bir ayrıcalık, o ayrı mesele :)

bir mesaj seli beklemiyordum elbet ama içinde bulunduğumuz durumun çözümünün olmazsa olmazının sendika olduğunun farkında değiliz. bari en azından 2. sendika olarak üye olalım hem sendikayı büyütelim hemde zaten bizler için harcanan emeklerin dahada fazlasına gayret gösterilmesini sağlayalım.

Dün yaptım bile... Okulda beni gören 1 kişi daha istifa edece ve diğerleri de istifadan bahsediyordu, yakında peşimden gelenler olacaktır...

bamteli86' Alıntı:
BİZ O İŞİ 3 AY ÖNCE YAPTIK. DARISI GÖZLERİ AÇILMAYANLARA.
hani hep bakanla dalga geçenler varya bakan değil gören lazım diye bende gözleri açılmayan arkadaşlarıma söylüyorum.bakmayın arkadaşlar görün artık.

Geri