Sizin de canınız yanmasın !

Kodla Büyü
bende elentra aldım ilk aldığım da 5664 de sorgulattım bir kaza görünüyordu ondada "kkt" yazıyordu sadece kaç para felan yazmıyordu, geçenlerde bir daha sorgulattım "kkt" yazısı gitmiş "k1" yazıyordu değeride 2700 civarı aldığımda görünmüyordu sonra para görünüyor nasıl iş anlamadım, başına böle bir olay gelen varmı

yeni yl geldi ya sıfır araç satma planlarına dönük spekilasyonlar diycem ama arkadaşın durumu vahim, yinede fazla itibar etmemek gerek.araç alırkende guvendiğin usta ile işbirliği yapıcan kardeşim okadar

Dün aldım bir araç. Çok şükür bana da nasip oldu. ilk arabam ilk heyecan.. sah**.com siteden buldum aracı..Aracın sahibi de ikamet ettiğim ilçedeydi. Telefonda konuştum ilk olarak nerede çalıştığını sordum. Aynı yerde çalışan arkadaşlarım vardı adamı ilk önce onlara sordum güvenilir dediler.. Sonra arabayı sorguladım 5664'ten sorunsuz çıktı.. Sonra arabayı iki ustaya gösterdim ve 2 saat sonra ilanı kaldırttım. Dün de noterden devir işlemini yaptım.. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın..

Artık sıfır araba almak bile insanın içine kurt düşürüyor. Neler olmuyor ki!

Geri