sizce bu resim ne anlama geliyor ?

Kodla Büyü
zaman geçtikçe kalbindeki tek kişiye ait olan sevgi bölünmek zorunda kalıyor eşine,çocuklarına,ailene,eşinin ailesine, arkadaşlarına vs. vs. zaman geçtikçe daha çok çoğalıyor sevgi fakat küçük parçalar halinde paylaştırılıyor bunu anladım

hergunsince83' Alıntı:
...yüreğime bir gül çizdim; kanlı yaş ile...
...yüreğimde yara var, durmadan kanar...
...ah çatal olur anaların yüreği...
...
:)
bi dee; yau arkadaş bu mebweb şifre sıfırlama linkini bi türlü halledemedim yauuu!!
:lol:

:p :p

bir öğretmenin
öğrencilerine dağıttığı sevgiyi ve evdeki çoçuğuna içi boş kocaman bir sevgi kaldığını anlatıyor.

aşağıdan yukarıya bakınca; kalpler bir arada toplanıyor ve aşkı oluşturuyor ve zaman da o sayede akmaya başlıyor. yoksa aşksız zaman duruyor.
yukardan aşağıya bakınca ise ; zaman akıp gidiyor ama hala gerçek aşkı bulamadım .
diye düşündüm ben de. ama nerden bakacağıma bir türlü karar veremdim. yorumlarınız için çok teşekkür ederim ...

İlk baktığımda anladığım şey: Zaman geçtikçe aşk tükenir, her an birşeyler eksilir..

köydeki evimizde yıllardır asılı olan (belki 20 yıl olmuştur) Kuyumcunun promosyon saati aklıma geldi... hey gidi hey nerden nereye şimdi evlerimize taktığımız saatlere bak... bizde de bunun kuşlu olanından var...

Geri