Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

sizce bu kursa katılmalı mıyım??? katılacaklar var mı??

Konu, 'Fatih Projesi | Görev, Teknik Sorunlar ve Çözümler' kısmında nazli179 tarafından paylaşıldı.

1. nazli179

nazli179 Aktif Üye

Değerli öğretmenim,

Bilindiği üzere FATİH Projesi uygulamaları öncelikli olarak 3657 ortaöğretim okullarını kapsayacak şekilde başlamıştır. Bu okullarda görev yapan öğretmenlerin FATİH projesi kapsamında yapılacak eğitimleri il/ilçe milli eğitim müdürlüklerinde görev yapan Eğitici BT Formatör öğretmenleri tarafından yürütülmektedir. Eğitimlerin istenilen hedefe zamanında ulaşılabilmesi için yeterli sayıda eğitmene ihtiyaç bulunmaktadır.Bu öğretmenler için herhangi bir görevlendirme yapılmayacak olup Proje kapsamında kendi okulunun öğretmen eğitimlerinde ve ihtiyaç doğrultusunda civar okul öğretmenlerinin eğitimlerinde görev alacaklardır. Seçilecek öğretmenler ekteki program doğrultusunda merkezi Hizmetiçi Eğitim kapsamındaki 137, 138, 217, 251, 252, 357, 383, 384 ve 400 nolu faaliyetlere alınacaktır.İstekli Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin 20 Mayıs Pazar gününe kadar bu postayı "Katılmak istiyorum" konusu ile cevaplaması gerekmektedir.

Ekli Dosyalar:

2. nisay

nisay Aktif Üye

Bu mail Ankara içi olarak mı gönderildi? Yada bakanlıktan tüm illere mi gönderildi? Bunu paylaşabilir misiniz? Okullara bu mail ulaştı mı?

3. nazli179

nazli179 Aktif Üye

mail bana gelmiş okula değil.. ankara sanırım hocam..

4. xamorx

xamorx Site Gezgini

hocam ben aksaraydakine başvurmuştum çıktı. pazartesi başlıyor.

5. porterta

porterta Seçkin Üye Seçkin Üye

o kadar hizmetiçi eğitim var. Başvurmak istediğimiz zaman önce bize açılması gerekirken doğru düzgün hiçbirine başvuramıyoruz ya da kriterlerine uymuyoruz. İstemediğin zamanda resen seçiliyoruz. Anlamadım gitti. Bu sebeple gönüllü olmak istemiyorum artık bu gibi eğitimlere..

6. ealtunbilek

ealtunbilek Site Gezgini

Merhaba arkadaşlar,
    Geçen hafta cuma bana da e-mail olarak geldi bu yazı katılmak isteyen formatörlerin 20 mayısa kadar geri dönmeleri isteniyordu, bugün ise aynı yazı okula üst yazı ile geldi bütün öğretmenlere... Ankara'da BİTEFO olarak çalışıyorum. Mümkünse hazirandaki eğitime katılmak istiyorum dedim bakalım ne olacak.. Formatörler başvurmazsa diğer öğretmenlerden mi eğitici seçicekler doğrusu şaşırdım.. Biz de başvuralım mı hocam falan dediler bugün öğretmen arkadaşlar da..

7. elf.krc

elf.krc Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam eğitimlerin hepsine katılma zorunluluğu yokmu hazirandakine katılırım eylüldekine katılmam diyebiliyormuyuz, yada aynı şekilde vandakine katılmam gibi

8. ealtunbilek

ealtunbilek Site Gezgini

Ben bu tarihlerde olan eğitimlerden herhangi birine diye anladım hocam. Bilemiyorum.. Henüz bir geribildirim yapmadılar.

9. ali04

ali04 Süper Üye Süper Üye

Bu kurs dönüşü okuldaki öğretmenlere ve civardaki okul öğretmenlerine 30 saat kurs vermemiz gerekiyormuş.

10. Caterpillar

Caterpillar Hiperaktif Üye Hiperaktif

arkadaşlar şimdi ben hiç birini seçmesem bana rastgele biri çıkabilir,bende yalovadakine katılmak istiyorum o yüzden,,nasıl seçecez yardımcı olabilirmisiniz

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal