Sizce bu araba nasıl ?

Kodla Büyü
Sahibinden olsa daha iyi olmaz mı hocam. Bir de yaşadığınız yerden, tanıdık bir araç olmasına dikkat edin..

1,2 istanbulda pazarlık yaptım denedim vatan caddesi fatih ışıklardan fındıkzadeye döndük düz yoldan az fazla meyilde çekmediğini gördük bilgine.
benim denediğim gazlı ve hırpalanmış bi araçtı bu arada

Bu arabayı almaya niyetlensem;

1. sahibinden.com da km/yaş ve fiyat olarak benzerlerini incelerdim (inceledim ve benzer 11 araç içerisinde uygun bir yeri olduğunu gördüm)
2. yaşına göre çeşitli onarımlar görmüş olmasını uygun karşılardım. Tanıdık bir ustaya gösterip tavanında ve direklerinde düzeltme, oynama olup olmadığına bakardım. eğer varsa aracın devrik olduğunu düşünür ve arkama bakmadan kaçardım.
3. tavanda ve direklerde oynama yok ise yürüyeninin durumunu öğreniirdim. Yürüyeni de iyi ise computeste sokup motorun %kaç olduğuna bakar, %80 üzeri ise şanzımanını da kontrol ettirirdim.
4. buraya kadar bir sorun yoksa araç sahibine 17.500 verdim, hayrını gör derdim ve ennnn fazla 18.000 tl'ye pazarlığı tamamlardım.

eğer hiç uğraşamam diyorsanız parayı bastırıp
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 534/detay/
bu ilandaki arabayı alırdım :p

gittim bugün arabaya bakamya.
Çok da anlama arabadan. Daha önceden bildiğim bir Servise gittik. Boya falan aramıyorum artık. ustaya motora bir bak klima falan çalışıyormu dedim. bana hocam bunda klima yokki dedi :))))
elaman demezmi hocam benide kandırmışlar diye.
hay sizin yaptığınız işi ....

1-Hocam mümkünse sahibinden almaya çalış
2- 1,2 16v mi 8v mi 8v ise pek tutulmaz alsan bile performnas bekleme
3- Expertiz mutlaka yaptır.
4-Bir taraftan da bu fiyata 2006 model başka araç bulmak zor

Geri