Sizce bu araç nasıl ? Nissan kullanan var mı?

Kodla Büyü
nissan genel olarak iyidir. birkaç defa gezmişliğim var pek arıza yapmaz diye duydum.

Aynısının sedanını aynı modelini arkadaşım alalı 5 ay oldu.Özellik olarak çok dolu bir arabadır.İçine bindiğin zaman kalite kokar gerçekten.Arkadaşım genel olarak memnun.Tek beğenmediği yanı süspansiyonlarının biraz sert olması.Fiyatı da eğer arabanın bir sorunu yoksa çok iyi bence.

nissan güzel arabadır ama piyasası biraz sıkıntılı. Arabanın durumu iyi görünüyor alınabilir ama dediğim gibi cesaret işi. Parça sıkıntısı yaşayabilirsin. Benim de seat ibiza vardı yerli arabaların hiçbiri ile değişmem diye düşünürdüm, ama usta ve parça sıkıntısını yaşadım. Şimdi hyundai aldım kafam rahat. Olacak varsa yine olur ama en azından bahanesiz bir araç olur.

Arabayı konfor güvenlik ve hız konusunda değerlendirmiyorum dediğim gibi araba çok iyi de olabilir ama yazdığım sıkıntıları yaşaman da muhtemel.

araba konfor ve özellik açısından bana da çok uygun geliyor ama dediğiniz gibi servis , yedek parça ve ikinci el satışı konusunda terettüdde bırakıyor beni. kararsız kaldım bu yüzden.

yedek parça konusunda ağlatır seni, ikinci el satışında tekna en çok satılan modelidir, o konuda sıkıntın olmasın ama NİSSAN'ın bu modeli :shock: tekrar düşün derim...

Yakın bir arkadaşımın priması vardı. otomatik vites. Çok memnundu. neredeyse hiç arıza yapmadı dedi. Ancak parça sıkıntısı had safada ve parça bukunduğu zaman baya bi pahalı. Arkadaşımın far lamba yuvası arızalanmıştı. bulamadılar. En sonunda farı komple değiştirmek zorunda kaldı. 2001 - 2002 model di galiba. 1000 TL fiyat demişlerdi.

Aracımın ilanını özelden mesaj attım - üzerine biraz daha koyabilirsen meslektaşıma vermek isterim. 2005 focus trend merak edenler için söyleyim

oziie hocam aracın gerçekten güzelmiş ama bizim bütçeyi aşıyor biraz. Yine de teşekkürler. max 22000 tl lik bir araç bakıyorum ve mümkünse dizel veya gazlı.

Hocam çanakkaleyi bilmem ama ankarada devlet kurumlarındaki bazı güvenlik görevlileri (koruma polis asker) araba işleri ile uğraşıyorlar. Arabaları çok ucuza hatta para vermeden yaptırabiliyorlar sanayide. değişen parça yok derler inanmayın.Bilgisayarlı teste girmeden almayın derim. http://www.aractesti.com/index.php

nissan primera 1,6 comfort var bende. 2 yıldır kullanıyorum. Gayet memnunum. Parcaları pahalı ama arıza yapmıyor ki hiç. Bundan önce Tipo vardı. Parçaları ucuzdu ama her hafta sanayiyi görmeden edemezdi. Satış konusuna gelince. Satmak için almıyorsunuz sonuçta. Piyasasının 1000 tl düşüğüne verince satış konusunda problem olmaz.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 00km/detay?

Geri