Sivasta kurslarda görev alamayacağımıza dair mesaj geldi

Kodla Büyü

ozahit

Aktif Üye
Sivasta Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerinin hafta sonu takviye kurslarında görev alamayacağına dair mesaj geldi. gelen mesajın içeri şu şekilde :
İnsan kaynakları genel müdürlüğü ile yapılan görüşmeler neticesinde BT Rehber öğretmeni olarak görevlendirilen öğretmenlerin destekleme ve yetiştirme kurslarında hafta sonu dahil görev alamayacağı, alsa bile ücret ödenemeyeceği ifade edilmiştir. buna göre BTR olarak görev almak istemeyenlerin görev almak istemediklerine dair imzalı dilekçelerini tarayarak resmi kurum e-posta hesabından ivedikli olarak mail göndermeleri gerekmektedir.

Bunun sonucunda dilekçemi hazırladım artık BTR yok, zaten görevlerde tuhaflaşmıştı. benim anlamadığım BTR olarak hafta içi görevliyiz, hafta sonu kursla ne alakası var anlayamadım. bundan öncede btr iken hafta sonu halk eğitim kursu açabiliyorduk.

Re: Hafta sonu takviye kursunda görev alamayacağımıza dair mesaj

arkadaşlar diğer illerde durum nedir haftasonu takviye kurslarda bi sorun varmı

izmir geneli diyemem ama bizim ilçedede aynı sorun yaşanıyor. Ne kadar açıklamaya çalışsam da bir türlü anlatamadım. Aydının görüş yazısına bakılarak Bakanlıktan iyi mi bilcen anlayısı var.

o zaman md. yardımcılarınında alamaması gerekir.
ne alaka.. haftaiçi derse giriyoruz. o dersi desteklemek için haftasonu neden kurs açılamıyormuş.
bizim okulda öğrenci seçmedi denildi.

benim okulda 100 öğrenci seçti dersimi, bende btr istemiyorum diye tekrar dilekçe yazdım göndereceğim, bakalım 2. dönem okul idaresinin durumunu düşünemiyorum, aslına bakarsan tahtalardaki deppfreze de kaldırsam hergün bi tane tahta iptal olsa süper olacak görecekler...

denizci' Alıntı:
hocam btr görevlendirilmesi iptal edilir mi?

hocam dilekçeler alındı ama burada daha yapılmadı görevlendirmeler, şimdide bundan dolayı dilekçeleri iptal etmek için tekrar dilekçe istediler...

evet arkadaşlar.önce sendikanızla görüşün.sonrada mahkemeye gidin.başka turlü cözülmez.il koordinatörünz ne diyor bu konuda.

İl kordinatörleride durumdan rahatsız ama ellerinden bir şey gelmiyormuş, şube müdürüne bakanlıktan o şekilde yapılması söylenmiş, bakalım inşallah btr istemeyen çok olurda onlarda bu işin böyle yürümeyeceğini anlarlar...

Hafta sonu 8 saat kurs acabileniniz varsa muhakkak BTR görevini iptal için dilekçe vermelisiniz. 8 saat dyk dan görev alan her türlü BTR den fazla ek ders alır hemde daha az yorulur. Bizde su an sıkıntı yok ama olursa ilk isim BTR görevini bi şekilde iptal ettirmek olacak

arkadaşlar sivasda benim bildiğim kadarıyla baya bi 100 saatlik kurs alanlar btr olmak isteyen var ve bu kurslar bir cok yerde acıldı bu sebepten dolayı da hala btr görevlendirme yapılmadı. 8 subatta tekrar btr başvuru dilekçesi alındı. Bunun üstüne birde malum mesaj ile iptal etmek isteyen varmı diye tekrar dilekçe alındı.Ben bu işten iyice kıllandım.

Geri