siteyle ilgili yardım arkadaslar lütfen bi bakın ....

Kodla Büyü

glimmer

Süper Üye
Süper Üye
merhaba hocalarım konuya başlık dahi bulamadım o kadar ilginç bi prblemle karşılaştım.
ortaokulun sitesini bitirdim. ilkokulunkine giremiorum. şifreyi kabul etmior. şifremi unuttum dediğimde de 7366645 kurum koduna gönderior. bizim kurum kodu 736645 ... anlamadım olay nedir? yeni domanin alayım dedim alınmıs domanin var dior ama o domaine şifreyi unuttum yeni bağlantı gönder diyincede yukarıdaki gibi farklı bi koda gönderior. var mı işin içinden çıkabilecek?

hocam ilk açılışta muhtemelen mail adresini yanlış girdiniz. benim de başıma gelmişti. il veya ilçe sorumlusuyla iletişime geçerek bilgilerinizi düzenlemeniz gerekiyor sanırım.

glimmer' Alıntı:
merhaba hocalarım konuya başlık dahi bulamadım o kadar ilginç bi prblemle karşılaştım.
ortaokulun sitesini bitirdim. ilkokulunkine giremiorum. şifreyi kabul etmior. şifremi unuttum dediğimde de 7366645 kurum koduna gönderior. bizim kurum kodu 736645 ... anlamadım olay nedir? yeni domanin alayım dedim alınmıs domanin var dior ama o domaine şifreyi unuttum yeni bağlantı gönder diyincede yukarıdaki gibi farklı bi koda gönderior. var mı işin içinden çıkabilecek?
Sayın Hocam,

Kurum kodu 6 haneli olur. Sizin yazdığınız 7 haneli. Bence 6 haneli olarak deneyin. Olmazsa İl/İlçe MEBBİS Yöneticinizle görüşün. Kurum kodunu değiştirsin.

habib hocam bizim kurum kodumuz 6 haneli..
sistemin şifre yenilemek için gönderdiği kurum kodu 7 haneli

glimmer' Alıntı:
habib hocam bizim kurum kodumuz 6 haneli..
sistemin şifre yenilemek için gönderdiği kurum kodu 7 haneli
Sayın Hocam,

İl/İlçe MEBBİS Yöneticinizle görüşün. Kurum kodunu değiştirsin. Sistem düzelir.

İyi çalışmalar.

Geri