Sitemin günlük istatisliğini görmek istiyorum...

Kodla Büyü

bozqurt

Üye
Selam arkadaşlar,

ben daha önce bi istatislik sitesi bulmuştum hangi ülkeden, hangi ilden, saat kaçta girdiği felan ayrıntılı bir şekilde gösteriyordu...
yalnız sadece 30 gün deneme süresi boyunca kullanabildim..
Şimdi sitemin istatisliğini gösterecek bi site yada kolay bir script arıyorum.
Bu konuda ilim irfan sahibi kişilerin yardımlarını bekliyorum..

stats.siteadi.uzantısı yazarak deneyebilirsiniz hostin aldığınız yerden bu destekleniyorsa tabi

Sevgili Arkadaşlar Bende Kendi Sitemde Kullanıyorum Çok Güzel Bir Php Eklenti

PHP Web Stat, kullanıcı kontrol paneline sahip, gerçek zamanlı olarak çalışan açık kaynak kodlu bir site istatistik scriptidir. Bu sayede sitenize ait ziyaretçi durumunuzu analiz edebilir ve izleyebilirsiniz. PHP Web Stat Türkçe dahil çok sayıda dil desteğine sahiptir.

PHP Web Stat, size aynı zamanda sitenizin arayüzünde kullanabileceğiniz yandaki gibi bir sayaç sunuyor.

2003 yılı yazında geliştirme çalışmaları başlamış olup şu zamana kadar 175.000'in üzerinde download edilmiştir. Türkçe dahil on ayrı dilde hazırlanmıştır ve webmasterlar arasında dünyada geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

Proje geliştiricileri Holger Naves ve Reimar Hoven'dır. Resmi destek sitelerinde kullanıcılara destek sağlamak amacı ile altı kişi daha görevlidir. Bu altı kişiye ilave olarak BilgisayarDestek.tk PHP Web Stat Resmi Türkçe Destek Sitesi'dir. Kendi siteleri haricinde güvenerek destek vermesine izin verilen tek sitedir.

Toplam on üç kişiden oluşan bir tercüme ekibi vardır. Güncel kullanılmakta olan Türkçe dil dosyaları BilgisayarDestek.tk sitesi tarafından hazırlanmıştır.

Script kodlamasını olası hatalara karşı son bir kez daha gözden geçirmekle yükümlü iki kişilik birimi ile birlikte BilgisayarDestek.tk yönetici ve operatörleri harici toplam yirmi iki kişiden oluşan bir takımın ürünüdür.

PHP Web Stat Kadrosu:

Proje Geliştiriciler:

Holger Naves, Reimar Hoven

Destek (Takma İsimler):
Husky, Rumbelstilzchen, v6ph1, MStarz, hr3, Call911

Tercüme:
Selvi Armutçu, Petran Liket, Francesco Conti, Pedram Hayati, Angel Nieto, Henrik Jessen, Loic Lofficial, Rolf Scheerbarth, Zoltan Varga, Alpaslan Güler, Carlos Jesus, Andreas Mokrizki

Son Kod Denetimi:
Peter, Guido Frey

Resmi Türkçe Destek için Tıklayınız
http://www.bilgisayardestek.tk/projeler/php_web_stat/

Resmi İnternet Sitesi: www.php-web-statistik.de

Resmi Destek Forumu: www.php-web-statistik.de/cgi-bin/yabb/YaBB.pl

Sitenize en fazla ziyaretçiyi neresi sağlıyorsa onun istatistiklerini kullanmanızı öneririm. Sanırım bunu en çok Google yapıyordur, dolayısıyla Google Analytics'i mutlaka deneyin.

Geri