Sitem yayınlanmıyor

Kodla Büyü

ynssylmz

Üye
Merhaba arkadaşlar ben Asp.net MVC 4 ile bir site tasarladım. Sitem derleyicide sorunsuz çalışıyor fakat publish edince sitem resimdeki gibi görünüyor. Sebebi ne olabilir?

Ekli dosyalar

• hata.PNG
    hata.PNG
    38.8 KB · Görüntüleme: 607
puplish ettiğin dosyaları ftp ye göndereceksin.. birde aspx dosyası olması gerekiyordu sanırsam

tarafszhaber' Alıntı:
puplish ettiğin dosyaları ftp ye göndereceksin.. birde aspx dosyası olması gerekiyordu sanırsam
Evet ftp ile gönderdim , razor kullandığım için aspx değilde cshtml dosyalarım var. Sorun başka birşeyde ama çözemedim

sayın hocam, sitenizde bir default.aspx ya da benzeri bir varsayılan dosya olması gerekir. Site adresiniz yazıldığında sunucu bu varsayılan dosyayı ister. Resimde böyle bir dosyanın olmadığı görülüyor.

hocam ftp klasörüne atmadiniz sanirim banada daha önce olmustu filezilla ile gönderim yapin sorunsuz calişir...

filezillayı açıp siteye bağlandığınızda listelenen klasörlerin bir ekran alınıtsını atın buraya hocam. Public_html ya da htppdocs klasörleri olması gerekiyor. ve sitenizi bunlardan birinin içine atacaksınız. bundan sonra siteyi yayınladığınızda site index.html, default.aspx gibi bir sayfa arar göstermek için. anasayfanızın adını da bir gözden geçirin.

Geri