Sitelerinize header/banner hazırlarım.

Kodla Büyü

KAYIBEY

Aktif Üye
Arkadaşlar isteyen arkadaşların sitelerine banner hazırlayabilirim. Bunun karşılığında sitenize vereceğim bir eğitim sitesi linki koymanızı istiyorum. Yani ben size bir banner hazırlayacağım, siz de sitenizin anasayfasına bir link ekleyeceksiniz. Bu şartı kabul eden arkadaşlar bu başlığa site adresi, banner boyutları ve nasıl birşey istediklerini (renk,grafik vs.) yazarlarsa yardım etmeye çalışırım. Vakit buldukça isteklere cevap veririm.

Tarımınız güzel ama kimsenin bu şekilde sizden yardım alıcağını sanmam.

Bence de.. Buradaki arkadaşlar paylaşımlarını bağlantı koymaları karşılığında yapmıyor.. Tabi bu bakış meselesi olaya..

Emek harcayıp banner tasarımı yaptıktan sonra bir eğitim sitemin linkinin o sayfaya konmasını istemem oldukça makul bir istek bence. tabii ki farklı düşünenler olabilir.

bence baner işini karıştırmadan isteğinizi sunsaydınız bence çokca kabulgöreceği kanaatindeyim :sleep:

işte sanırım önemli nokta bu. ben karşılıksız birşey istemiyorum. ihtiyacınız olan şeyi verip karşılığında basit birşey istiyorum.

KAYIBEY' Alıntı:
Arkadaşlar isteyen arkadaşların sitelerine banner hazırlayabilirim. Bunun karşılığında sitenize vereceğim bir eğitim sitesi linki koymanızı istiyorum. Yani ben size bir banner hazırlayacağım, siz de sitenizin anasayfasına bir link ekleyeceksiniz. Bu şartı kabul eden arkadaşlar bu başlığa site adresi, banner boyutları ve nasıl birşey istediklerini (renk,grafik vs.) yazarlarsa yardım etmeye çalışırım. Vakit buldukça isteklere cevap veririm.

Hocam millet sizinle iletişim kuruncaya kadar geçen vakit içerisinde yapa bile.. o kadar program varki

Herkes bir şeylere emek harcıyabilir.. Ki buradaki bütün arkadaşlar o banner a harcadığınız emeklerden daha fazlasını harcayıp paylaşıyorlar.. Bunların makul istekleri olmadı hiçbirzaman bir çoğuna bir teşekkür yetti.. Ya da oluşturduğu şeyin kullanılması ve beğenilmesinden düyduğu haz yetti.. Makul bir isteğinizi anlıyorum ama buradaki bu ortam da o makul istek pek kabul görmeyebilir.. Ki sizde karşılıksız bir çok emeğiniz oldu KAYIBEY hocam.. paylaştığınız web sitesi şablonu... ve tabi ki teşekkürler onun için.. En azından tanıtım kısmında Eğitim sitesini yayımlayabilir.. Bu şekilde insanlar gerek gördükçe ziyaret eder.. Yanlış anlaşılıp polemik yaratmak değil amacım sadece gördüğümüz fakat farkında olmadığımız güzellikleri hatırlatmak ...

çok ilginç bir özelliğimiz var. neden oluyor bilmiyorum ama karşımızdakinin söylediklerinden uzaklaşıp konuyu başka yönlere çekiyoruz. ben sadece ihtiyacı olan varsa banner hazırlarım buna karşılık ta bir eğitim sitemin linkini siteye koymasını isterim dedim. bunun neresi bu kadar uzatılacak bir konu anlayamıyorum gerçekten. isteyen ve bunu makul gören olursa ister buraya yazar ister özel mesaj gönderir ben de yardım ederim.

Hahahahahah.....

Ne zaman bu siteye girsem..Tam bir tartışmanın üstüne geliyorum garip:):):)

Geri