Sitedeki Flash Videoları İndirme

Kodla Büyü

hem44

Aktif Üye
internetteki flash videoları indirmek için önerebileceğiniz programlar varmı arkadaşlar?

Real Playeri yüklediğiniz zaman onun bir eklentisi oluyordu. Flash videoların üzerine geldiğiniz zaman indirme linki çıkıyor. Kolay bir şekilde indirebiliyorsunuz onunla. Sürümü 10 ya da 11 olması lazım.

swf kaydedici diye bir şey vardı.girdiğin sitelerdeki flashları sana programda gösteriyordu ve istediğimizi kaydetme olanağı sağlıyordu.programın tam adı bu mu emin değilim.

firefox eklentisi olarak
DownloadHelper adında bir eklenti var.
Çok işlevli bir eklenti ben kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Link açılınca önce reklam sitesi çıkıyor.Onu kapatırsanız dosyanın olduğu yere ulaşabilirsiniz.

internet download manager ile de indirebilirsiniz. videoyu oynatmaya başlayınca küçük bir bar çıkıyor indirebiliyorsunuz sayfadaki videoları

ozkansedef' Alıntı:
Real Playeri yüklediğiniz zaman onun bir eklentisi oluyordu. Flash videoların üzerine geldiğiniz zaman indirme linki çıkıyor. Kolay bir şekilde indirebiliyorsunuz onunla. Sürümü 10 ya da 11 olması lazım.

Paylaşımlarınız için teşekkürler.umarım benim pc'de çalışırlar :alkis:

saveflash diye ücretsiz bir program var bununla flashları indirin daha sonra swftofla diye baska br programla swfleri fla ya çevirip istediğiniz düzenlemeyi yapın

Geri