Site yayınlanmıyor...

Kodla Büyü
bizdede tık yok hala. Yarım yamalak iş yapıyorlar sonra zırt bırt millete açıklamaya yapıyoruz.

ben de akşam bir menü bağlantısı yaptım "yayınla" dedikten sonra site görüntülenmemeye başladı. yaptığım bi şey yüzünden oldu sanıp bütün gece uğraştım. başlığı okumaya başlayınca sistemde sorun varmış dedim :) ama son mesajlarda düzeldi demiş arkadaşlar bizim sitede hala değişen bir şey yok, boş sayfa geliyor

site adresinin sonuna el ile /index.html yazarsan açılıyor. panel de çalışıyor. ekleme düzenleme yapıp görüntüleyebiliyorum. ancak sitenin sadece adresini yazarsam index sayfası otomatik olarak gelmiyor. ne zaman düzeltecekler şunu :verymad:

bu sabahtan beri bendede aynı sorun başladı cartan hocamın dediği gibi /index.html deyince açılıyor ama siteyi normal yazınca boş sayfa çıkıyor

sonunda benim site de düzeldi. destek'ten mail atmıştım. cevap yazmışlar

"Sayın Yetkili, Çalışma bitmiştir. Tekrar yayınlayınız. İyi Çalışmalar... "

habibocak' Alıntı:
Sayın Hocalarım,

Sistem çalışmaya başladı ama sistemin sıkıntılı olduğu sırada yaptığımız değişiklikleri uygulamıyor. Eklediğimiz içeriklerde sadece güncelle dersek düzeliyor.
ewet aynen haberler ve duyurulara bu sabah bir şeyler ekledim halaa dünkünü gösteriyor!!!!

arkadaşlar site bende de ya boş gzüküyor ya da açılamıyor gibi bi yazı çıkıyo. sorun devam ediyo mu sıkıntı bizim sitede mi yoksa

Bizimkinin sonuna /index.html yazsan bile açılmıyor.. :) Çalışan site bugün itibariyle var mı acaba?

Bizim okulun sayfaları da bom boş... Bu siteler ne zaman yayınlanacak acaba? yaptığımı görmeden nasıl siteyi düzenleyeceğim :(

iki günden beri bende de durum aynı, üstelik ilk gün bir yerde yanlışlık yaptım sanıp baya bi uğraşmıştım :verymad:

Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı. Yönetim panelinden teknik destek bölümünden sitemin yayınladığım halde tarayıcıda gözükmediğini bildirdim. Birkaç saat içinde "Gerekli çalışmalar yapıldı sitenizi tekrar yayınlayın" şeklinde bir cevap geldi. bu cevap geldikten sonra yönetim panelinden siteyi tekrar yayınladım ve sorun çözüldü. Teknik destek bölmünden sorununuzu iletmenizi tavsiye ederim.

pala6116' Alıntı:
Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı. Yönetim panelinden teknik destek bölümünden sitemin yayınladığım halde tarayıcıda gözükmediğini bildirdim. Birkaç saat içinde "Gerekli çalışmalar yapıldı sitenizi tekrar yayınlayın" şeklinde bir cevap geldi. bu cevap geldikten sonra yönetim panelinden siteyi tekrar yayınladım ve sorun çözüldü. Teknik destek bölmünden sorununuzu iletmenizi tavsiye ederim.
teşekkürler hocam, bildirince sorun halloldu, sayenizde artık benim de bir sitem var :)

Hocam herhangi yaptığınız içeriklerden bir tanesini güncelleyin ismini falan değiştirip tekrar yayınla derseniz düzeliyor.

Ben de aynı sorunu yaşadım. Teknik destek bölümüne mesaj yazdım. Yaklaşık iki saat sonra cevap geldi. Daha sonra site düzeldi.

Geri