Sınıf rehberliği yapan varmi?

Kodla Büyü

sözbende

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar BTR olup sınıf rehberliği yapan var mi? Varsa ekders aliyormusunuz? Fiili olarak bir görevi yürüten ekders alması gerekiyor değil mi?

Ekders diye birsey yok ki alsin dostum btr nin mantigi bu yapsan da yapmasanda 18 ek ders hepsi bu

Nobette alınıyorsa sınıf rehberliginden de alinir diye düşünüyorum :? Sonuçta sınıf alan diğer branşlar ekders alıyor .Babamızın hayrına mı şok,veli top.,sürekli sinifla ilgili problemlerle ilgileniyoruz ama değil mi?

sözbende' Alıntı:
Nobette alınıyorsa sınıf rehberliginden de alinir diye düşünüyorum :? Sonuçta sınıf alan diğer branşlar ekders alıyor .Babamızın hayrına mı şok,veli top.,sürekli sinifla ilgili problemlerle ilgileniyoruz ama değil mi?
Hocam,

Diğer öğretmenlerle kendinizi karşılaştırmayın Hocam. Siz bu görevi gönüllü olarak alıyorsunuz. Bunun neticesinde bazı avantajlarınız olacağı gibi dezavantajlarınızda olacak.

habibocak' Alıntı:
sözbende' Alıntı:
Hocam,

Diğer öğretmenlerle kendinizi karşılaştırmayın Hocam. Siz bu görevi gönüllü olarak alıyorsunuz. Bunun neticesinde bazı avantajlarınız olacağı gibi dezavantajlarınızda olacak.

habib hocam 10000. mesajı aşmışsınız

FBTR nin avantajı kalmadı artık. Özellikle lisede seçmeli 15 saati zor doldururken avantajı yok

Geri