Sınıf içi uygulamaya giren oldu mu?

Kodla Büyü

yesimk06

Süper Üye
Süper Üye
Planlamayı yaptım. Önümüzdeki haftadan itibaren derslere girmeye başlıyorum.
Etkileşimli tahtalar var internet yok.
Derse girdiğinizde ne yapıyorsunuz?
Tahtayı nete bağlayıp eba ders üzerinden birkaç şey gösterebilirim diyorum. Fakat öğrencilerin gözü önünde öğretmenin öğretmene bir şeyler göstermesi ne kadar hoş olur bilemedim? Ne yapmalı Nasıl davranmalı?

Tabikide saçma olur. Dediğiniz. Amaç göstermek değil. Kullanırken sorunla karşılarışrsa yardımcı olmak bence. Zatençöncesinde et kullanım kurslarında gösterilmekte dediğiniz

Bence öğretmenle derse girmeden önce planlama yapılmalı konu ne eba da neler var o derste hangi video veya etkinlik kullanılacak vs.

Aslında Etkileşimli sınıf yönetimini tüm öğretmenlerin almış olması gerekiyor. Hiç kimse başvurmuyor onu aktarmasıda maalesef bize düşüyor Öncelikle Eba ders ve vsınıf uygulması öğretmenlere anlatılacak sonra öğretmenlerden eba derste bir konu belirleyip onu derste tablet ile uygulamalı işlenmesi sağlanacak biz orada rehberlik yapacağız teknik sorunları çözeceğiz. Benim anladığım bu

net yok, tablet yok. ben neden kendi internetimi paylaşayım ki? ne zaman alt yapı tamamlanır o zaman bizde bu işi uygulamaya koyarız. şu durumda derse girip neyin notunu alacağız???

sistemi komple d enedim.... boşuna planlama yapmayın tahtaya görüntü aktarılamıyor şuan

öğrenci tabletlerinde de de kod sorunu var

sistemde hala sorun var yani

Yanlış bilmiyorsam, ağ ve elektrik alt yapısı tamamen bitmeden akıllı tahtalar teslim alınmamış oluyor. Çoğu okul idaresi tahtaları açmayın diyor. O zaman yapacağınız bir şey yok şu an için.

Geri