Sınıf İçi Uygulaama Formu

Kodla Büyü

faktan84

Aktif Üye
arkadaşlar okulumuzda yapacağımız sınıf içi uygulamaları her ay her öğretmene mi yoksa öğretmenleri kalan aylara bölerek mi planlama yapmalıyız. ve her ay sınıf içi uygulama formunu nereye göndereceğiz.

bizde tahtalar kuruldu ama teslim alıp kullanamaya başlamadık bizim durumumuzdakiler ne yapacak acaba bilgisi olan yokmu

Benim görüşüm her ay her öğretmenin dersine en az bir kez girmemiz isteniyor. Resmi olarak yapılan bir açıklama da yok ortada.
Ek-1 deki ifadeye bakarsak "Tüm öğretmenleri kapsayacak şekilde planlama yapmak ve her uygulamayı forma işlemek". Burada her ay demiyor.
Açıkçası işime gelen 2. dönem için her öğretmenin dersine en az bir kez girip formu doldurmak. Yoksa diğer işleri kim yapacak. :sleep:

@tomreader2010 Tahtalar kuruldu ise açıp kullanın hocam ( Okulun elektrik hattında ciddi sorunlar yoksa) Bu konuda okullara yazı da gönderdiler. fiziki hasar vermeden kullanabilirsiniz şeklinde.

erkna' Alıntı:
Benim görüşüm her ay her öğretmenin dersine en az bir kez girmemiz isteniyor. Resmi olarak yapılan bir açıklama da yok ortada.
Ek-1 deki ifadeye bakarsak "Tüm öğretmenleri kapsayacak şekilde planlama yapmak ve her uygulamayı forma işlemek". Burada her ay demiyor.
Açıkçası işime gelen 2. dönem için her öğretmenin dersine en az bir kez girip formu doldurmak. Yoksa diğer işleri kim yapacak. :sleep:

@tomreader2010 Tahtalar kuruldu ise açıp kullanın hocam ( Okulun elektrik hattında ciddi sorunlar yoksa) Bu konuda okullara yazı da gönderdiler. fiziki hasar vermeden kullanabilirsiniz şeklinde.
hocam kullansakta internet bağlantısı olmadığı için formu yine uygulamaya koyamacağım

bu da sınıf içi uygulama formu benden olsun.

Ekli dosyalar

• sınıf içi uygulama.rar
    8.4 KB · Görüntüleme: 173
arkadaşlar EBA DERS ve VSINIF ta problem
1. E tab 4 de V sınıf yok. uygulama apk sını bu siteden indirdim tablette MDM engelledi.

2. EBA DERS te gönderdiğim ödevler öğrenciler tarafından görüntülenemiyor?
EBA ya mesaj attım çözüm olmadı. bilgisi çözümü olan var mı?

Geri