Sınıf İçi Gözlem Formu

Kodla Büyü

mahmutemre2211

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba

Bizim okulda tahtalar var kurdum da, ama internet yok. Dönem başı genel bir toplantı yapacağım ama sınıf içi gözlem formunu internet olmadığı için yapamayacağım, sizce sorun olur mu?

İkincisi de tahtaların kabulu olmadı sorunlu tahta var servise şimdi bildirmek gerekir mi?

Sayın hocam bizde de tahta kuruldu ama altyapı kurulmadı. ben koridorlardaki ap lerle kablosuz olarak tahtaları nete bağladım ama bir kısmı çekmediği için bağlanmıyor. buna rağmen tahtada internet olmasa bile öğretmenler derslerine ilişkin içereikleri başka biryerden indirip sınıfta kullanabilirler. ebadaki tüm içerikler indirilebiliyor. kaynak olarak yine eba gösterilebilir.

Hocam zaten genel toplantı yapıp net olan tahtada detaylı anlatacağım ama net çoğu sınıfta yok o yüzden neyi gözlemleyip de anlatabiliriz ki.

Aynı durum bende de var .Akılı tahtalara henüz internet bağlantısı gelmemiş.Okulun altyapısı yapılmış daha doğrusu ancak okula kadar kablo döşenmediği için bekleniyor.Sınıf gözlem formu da biraz anlamsız olmuyormu ??

arkadaşlar lisede btryim bu dönem. Tahtalar var ancak elektrik ve internet bağlantısı yok.
Bu gözlem formlarını doldurmak zorunda mıyız ? Yani bu işi tam anlayan biri açıklayabilir mi ?
Ya da siz nasıl yapacaksınız mesela haftada bir mi ayda bir mi bir öğretmenin dersine gireceksiniz ?

Etkileşimli tahtada internet olmadan da öğretmenin eba dan ya da diğer ortamlardan indirip tahtada kullandığı dökümanlar sınıf gözlem formuna yazılabilir. maksat öğretmenin derste tahtayı etkin olarak kullanabiliyor olması.

Geri