Sınıf içi Gözlem Formu Aylık mı Dönemlik mi?

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar öğretmenlerin dersine girip dolduracağımız sınıf içi gözlem formu aylık olarak mı yoksa dönemlik olarak mı uygulanacak? dönem boyunca bir öğretmenin dersine girmek yeterlidir herhalde...
eğer aylıksa çok zor...çünkü 50 tane öğretmen var her gün derslerine girecek halimiz yok herhalde?

Şahsen dönemlik anladım(işime öyle geldi) uygulamayı da öyle planlıyorum :)

ben de dönemlik anladım zaten öteki türlü olması tuhaf ve zor olurdu

yani şöyle. planımızı yaparız. her ay belirli öğretmenlere rehberliğimizi yapar ay sonunda yaptığımız öğretmenlerin raporunu yollayabiliriz. yoksa her ay aynı öğretmenlere rehberlik diye bir olay söz konusu değil.

Bizim okulda da 43 öğretmen var yani her ay 10 öğretmen planlayıp 10 kişinin dersine girip dolduracağım.Diğer ay diğer 10 kişinin derken bütün okul öğretmenlerini bu dönem bitirecek miyim? Formda" Ayda sadece bir öğretmeni yazıp planlayabilirsiniz "diyor. benim kafam bu sebeple karıştı.
Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

ben hergün örneğin 3. ders saatinde bütün öğretmenleri dolaşıyorum.ona göre dolduruyorum :)
olur mu sizce de ?

Zaten bu iş saçma birşey.Ben şahsen öğretmen olsam BTR'yi sınıfıma sokmam.Ne demek benim dersime girip bana karışmak.İyice saçmaladılar...Sınıfı dışında bana eğitimi veirirsin biter bu iş sınıfa girip form doldurmak öğretmene büyük bi terbiyesizlik bana göre.

Hocam ben planlama yapıp imza attırıp formları hazırlayacağım. Ama derslere girmeyi düşünmüyorum. sadece yardım isterlerse girerim.

ozcankurucu' Alıntı:
Hocam ben planlama yapıp imza attırıp formları hazırlayacağım. Ama derslere girmeyi düşünmüyorum. sadece yardım isterlerse girerim.

aynen ben de öyle yapıyorum hocam

bir forma sadece bir öğretmen mi yazacağız. bu dönem bütün öğretmenlerin dersine gireceksek bana ayda 10 öğretmen düşüyor. Ayda 10 tane mi form dolduracağım lütfen yardım

Geri