Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Sınıf içi gözlem formlarınızı isteyen oldu mu?

Konu, 'BT Sınıfı | Teknik Konular, Sorunlar ve Çözümler' kısmında hanibal07 tarafından paylaşıldı.

1. hanibal07

hanibal07 Aktif Üye

Arkadaşlar merhaba. Bu dönem derslere girip sınıf içi gözlem formları dolduruyoruz mâlum. Doldurduğunuz formları sizden isteyen oldu mu şimdiye kadar?(ilçe Fatih eğitmeni,il kordinatörü vs) ya da ne olacak bu formlar. Sonradan biz mi göndereceğiz. Yoksa elimizin altında duracakta soran olunca mı göstereceğiz. Teşekkürler...

2. hasari

hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

Eğitici Formatör istiyor hocam ona göndermeniz gerekiyor.

3. oziie

oziie Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

il formatoru isteyecek diye biliyorum. İlçe formatoruyle bir alakamiz kalmadı fatih btr ile.

4. ceyhun51

ceyhun51 Aktif Üye

Bu formları her ay her ogretmen için mi dolduracagiz yoksa dönem için her öğretmene 1 defa yetiyor mu ?

5. hasari

Danışman öğretmen olarak görevlendirildiğiniz her öğretmen için 1 defa.

6. elektrosercen

elektrosercen Aktif Üye

Burada danışman olarak kast ettiğiniz yeni atanan öğretmenlerin danışmanlığı değil dimi?
    Bu konuda ilçeden gelen yazıyla alakalı müthiş bir karışıklık olduğunu düşünüyorum kendi okulum adına.

7. gakdere

gakdere Site Gezgini

Yok hocam adaylar için ayrı bir durum var. Okulunuzdan etkileşimli tahta kursunu alan öğretmenler varsa; okulda btr iseniz bu kursu alan öğretmenler için birer adet doldurulacak diye biliyorum. Örneğin benim okulumda 98 numaralı ESY eğitimi için 2 tane Türkçe öğretmeni ve 1 tane sosyal bilgiler öğretmeni başvuru yapmış.ben de bu öğretmen arkadaşlar için fbtr olduğum için danışman öğretmenim. Ben bu 3 öğretmen için hazırlayacağım. Bundan sonraki kurs için 6 öğretmen başvuru yapmış onlar için de hazırlayacağım. onların da danışman öğretmeni oluyorum doğal olarak, sonuçta okuldaki bütün öğretmenler için birer tane hazırlanacak ama ESY kursuna alması gerekli

8. btömehmet

btömehmet Aktif Üye

Dönem başında yapılan toplantıda 2. dönem içesinde her öğretmen için bu form bilgisayarda doldurulacak ayrıca ESY alanlar için bir kez daha bu formdan doldurulacak denildi. Zaten ESY için doldurulan formları iligili öğretmenlerin ESY kursları bitiminde istiyorlar fakat diğer bilgisayar ortamında doldurduğumuz formları son hafta isteyecez dediler

9. elektrosercen

elektrosercen Aktif Üye

Teşekkürler hocam bizim müd. yrd. okula gelen yazıyı yeni atanan öğretmenler ve danışmanlarına imzalatırken fark ettim dedim ki bu danışmanlık başka ESY ama anlatamadım şimdi emin olunca halledereim

10. elektrosercen

elektrosercen Aktif Üye

Lakin şöyle de bi sıkıntı var bize bu yazı geldiğine göre okulumuzda Fatih projesi altyapı ve Et ler kurulu fakat internet bağlantısı yok tabletler de yok bu uygulmayı nasıl yapacağız?

11. Bote Hakan

Bote Hakan Süper Üye Süper Üye

Hocalarım iki tane form var. EYS alanlar için ayrı doldurdum il formatörüne haziran gibi toplu verecem oda bakanlığa yollayacak. Onun dışında ki formda 5 öğretmeni tek formda topladım dosyada dursun isterlerse verirsiniz.

12. Nahara

Nahara Site Gezgini

Hocam merhaba;
    O farkli iki formu ornekleri ile beraber bana gondermenin imkani olurmu ? Zaman ayirabilirsen cok sevinirim. Eposta adresim egemenhoca@yandex.com

13. unforgiven55

unforgiven55 Seçkin Üye Seçkin Üye

Ben doldurdum 34 öğretmen icin

14. hasari

Hocam olduğu kadarıyla raporunuzu tutarsınız, internet erişimi yoksa bunu gerekçe göstererek yapılamamıştır şeklinde tutarsınız.

15. tcoalngsau

tcoalngsau Süper Üye Süper Üye

şu bahsedilen formları buraya yüklerseniz bizlerde faydalanabiliriz.tşkler

16. tomreader2010

tomreader2010 Hiperaktif Üye Hiperaktif Süper Üye

bizde de tahtalar kuruldu alt yapı var internet yok teslim almadık ama biz açtık kullanıyoruz ve formlar konusunda hiç bir işlem yapmadım tahtayı açıp slayt video izletiyorlar sadece ne yazacağım formlara ki sanki

17. mayhem

mayhem Seçkin Üye Seçkin Üye

Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu alan bir hocamız vardı sadece onada ilçe yazı gödermiş şu formu doldurun gönderin diye beraber doldurduk

ama bizi parça parça Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu na alıyorlar ilçede onlar için yazı felan gelmedi ama doldurmakmı gerekiyor

18. missilver

missilver Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam tüm öğretmenlere eklediğim formu dolduracaksınız. kursu alan öğretmenlerin formu başka ama onu bilgisayarımda bulamadım bulursam onu da eklerim.

Arkadaşlar sınıf içi gözlem formu tüm öğretmenler için
    ders işlenişi gözlem formu etkileşimli sınıf yönetimi kursunu alan öğretmenlere doldurtulacak.

Ekli Dosyalar:

19. server06

server06 Seçkin Üye Seçkin Üye

bize kimse bir şey soylemedi ne ilçeden ne ilden. ama ben her hafta başlayarak bir öğretmeni forma işledim. çıktısını aldım duruyor isterlerse gösteririm.

20. taatoo

taatoo Seçkin Üye Seçkin Üye

manisamı hocam senin il
    bizdende bişey istemediler hiç kimsenin haberi yok göndercezmi yoksa yanımızdamı kalacak çözemedim
    sallıyorum göndermedik bu bi dönem görevlendirme olmucak cezası falan muhabbeti yok değil mi

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal