Sınıf içi gözlem formlarınızı isteyen oldu mu?

Kodla Büyü

hanibal07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba. Bu dönem derslere girip sınıf içi gözlem formları dolduruyoruz mâlum. Doldurduğunuz formları sizden isteyen oldu mu şimdiye kadar?(ilçe Fatih eğitmeni,il kordinatörü vs) ya da ne olacak bu formlar. Sonradan biz mi göndereceğiz. Yoksa elimizin altında duracakta soran olunca mı göstereceğiz. Teşekkürler...

il formatoru isteyecek diye biliyorum. İlçe formatoruyle bir alakamiz kalmadı fatih btr ile.

Bu formları her ay her ogretmen için mi dolduracagiz yoksa dönem için her öğretmene 1 defa yetiyor mu ?

ceyhun51' Alıntı:
Bu formları her ay her ogretmen için mi dolduracagiz yoksa dönem için her öğretmene 1 defa yetiyor mu ?
Danışman öğretmen olarak görevlendirildiğiniz her öğretmen için 1 defa.

hasari' Alıntı:
ceyhun51' Alıntı:
Burada danışman olarak kast ettiğiniz yeni atanan öğretmenlerin danışmanlığı değil dimi?
Bu konuda ilçeden gelen yazıyla alakalı müthiş bir karışıklık olduğunu düşünüyorum kendi okulum adına.

elektrosercen' Alıntı:
hasari' Alıntı:
ceyhun51' Alıntı:
Burada danışman olarak kast ettiğiniz yeni atanan öğretmenlerin danışmanlığı değil dimi?
Bu konuda ilçeden gelen yazıyla alakalı müthiş bir karışıklık olduğunu düşünüyorum kendi okulum adına.

Yok hocam adaylar için ayrı bir durum var. Okulunuzdan etkileşimli tahta kursunu alan öğretmenler varsa; okulda btr iseniz bu kursu alan öğretmenler için birer adet doldurulacak diye biliyorum. Örneğin benim okulumda 98 numaralı ESY eğitimi için 2 tane Türkçe öğretmeni ve 1 tane sosyal bilgiler öğretmeni başvuru yapmış.ben de bu öğretmen arkadaşlar için fbtr olduğum için danışman öğretmenim. Ben bu 3 öğretmen için hazırlayacağım. Bundan sonraki kurs için 6 öğretmen başvuru yapmış onlar için de hazırlayacağım. onların da danışman öğretmeni oluyorum doğal olarak, sonuçta okuldaki bütün öğretmenler için birer tane hazırlanacak ama ESY kursuna alması gerekli

gakdere' Alıntı:
elektrosercen' Alıntı:
hasari' Alıntı:
ceyhun51' Alıntı:

Yok hocam adaylar için ayrı bir durum var. Okulunuzdan etkileşimli tahta kursunu alan öğretmenler varsa; okulda btr iseniz bu kursu alan öğretmenler için birer adet doldurulacak diye biliyorum. Örneğin benim okulumda 98 numaralı ESY eğitimi için 2 tane Türkçe öğretmeni ve 1 tane sosyal bilgiler öğretmeni başvuru yapmış.ben de bu öğretmen arkadaşlar için fbtr olduğum için danışman öğretmenim. Ben bu 3 öğretmen için hazırlayacağım. Bundan sonraki kurs için 6 öğretmen başvuru yapmış onlar için de hazırlayacağım. onların da danışman öğretmeni oluyorum doğal olarak, sonuçta okuldaki bütün öğretmenler için birer tane hazırlanacak ama ESY kursuna alması gerekli
Dönem başında yapılan toplantıda 2. dönem içesinde her öğretmen için bu form bilgisayarda doldurulacak ayrıca ESY alanlar için bir kez daha bu formdan doldurulacak denildi. Zaten ESY için doldurulan formları iligili öğretmenlerin ESY kursları bitiminde istiyorlar fakat diğer bilgisayar ortamında doldurduğumuz formları son hafta isteyecez dediler

Teşekkürler hocam bizim müd. yrd. okula gelen yazıyı yeni atanan öğretmenler ve danışmanlarına imzalatırken fark ettim dedim ki bu danışmanlık başka ESY ama anlatamadım şimdi emin olunca halledereim

Lakin şöyle de bi sıkıntı var bize bu yazı geldiğine göre okulumuzda Fatih projesi altyapı ve Et ler kurulu fakat internet bağlantısı yok tabletler de yok bu uygulmayı nasıl yapacağız?

Hocalarım iki tane form var. EYS alanlar için ayrı doldurdum il formatörüne haziran gibi toplu verecem oda bakanlığa yollayacak. Onun dışında ki formda 5 öğretmeni tek formda topladım dosyada dursun isterlerse verirsiniz.

fatih22222' Alıntı:
Hocalarım iki tane form var. EYS alanlar için ayrı doldurdum il formatörüne haziran gibi toplu verecem oda bakanlığa yollayacak. Onun dışında ki formda 5 öğretmeni tek formda topladım dosyada dursun isterlerse verirsiniz.

Hocam merhaba;
O farkli iki formu ornekleri ile beraber bana gondermenin imkani olurmu ? Zaman ayirabilirsen cok sevinirim. Eposta adresim egemenhoca@yandex.com

elektrosercen' Alıntı:
Lakin şöyle de bi sıkıntı var bize bu yazı geldiğine göre okulumuzda Fatih projesi altyapı ve Et ler kurulu fakat internet bağlantısı yok tabletler de yok bu uygulmayı nasıl yapacağız?
Hocam olduğu kadarıyla raporunuzu tutarsınız, internet erişimi yoksa bunu gerekçe göstererek yapılamamıştır şeklinde tutarsınız.

bizde de tahtalar kuruldu alt yapı var internet yok teslim almadık ama biz açtık kullanıyoruz ve formlar konusunda hiç bir işlem yapmadım tahtayı açıp slayt video izletiyorlar sadece ne yazacağım formlara ki sanki

Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu alan bir hocamız vardı sadece onada ilçe yazı gödermiş şu formu doldurun gönderin diye beraber doldurduk

ama bizi parça parça Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu na alıyorlar ilçede onlar için yazı felan gelmedi ama doldurmakmı gerekiyor

hocam tüm öğretmenlere eklediğim formu dolduracaksınız. kursu alan öğretmenlerin formu başka ama onu bilgisayarımda bulamadım bulursam onu da eklerim.

Arkadaşlar sınıf içi gözlem formu tüm öğretmenler için
ders işlenişi gözlem formu etkileşimli sınıf yönetimi kursunu alan öğretmenlere doldurtulacak.

Ekli dosyalar

• Sınıf İçi Uygulama Formu(Ek-3).rar
    17.4 KB · Görüntüleme: 195
  • 15025438_ek1dersleniigzlemformu.rar
    9.5 KB · Görüntüleme: 178
bize kimse bir şey soylemedi ne ilçeden ne ilden. ama ben her hafta başlayarak bir öğretmeni forma işledim. çıktısını aldım duruyor isterlerse gösteririm.

server06' Alıntı:
bize kimse bir şey soylemedi ne ilçeden ne ilden. ama ben her hafta başlayarak bir öğretmeni forma işledim. çıktısını aldım duruyor isterlerse gösteririm.
manisamı hocam senin il
bizdende bişey istemediler hiç kimsenin haberi yok göndercezmi yoksa yanımızdamı kalacak çözemedim
sallıyorum göndermedik bu bi dönem görevlendirme olmucak cezası falan muhabbeti yok değil mi

taatoo' Alıntı:
server06' Alıntı:
manisamı hocam senin il
bizdende bişey istemediler hiç kimsenin haberi yok göndercezmi yoksa yanımızdamı kalacak çözemedim
sallıyorum göndermedik bu bi dönem görevlendirme olmucak cezası falan muhabbeti yok değil mi

görevlendirecek adam arıyolar bence hocam öyle birşey yapmazlar bana göre tabi

mayhem' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
server06' Alıntı:
manisamı hocam senin il

görevlendirecek adam arıyolar bence hocam öyle birşey yapmazlar bana göre tabi
fbtr yazısına baktım kardeş gönderilcek diye bişey yok
bizden isteyende olmadı

ortaokullar için bu sınıf içi uygulama formunun doldurulmuş hali elinde olan varsa buraya yükleyebilir mi acaba lütfen

taatoo' Alıntı:
server06' Alıntı:
manisamı hocam senin il

evet hocam manisa. isteyen olmadı. öyle ceza gibi bir muhabbette duymadım ben, zannetmiyorum da.

Geri