SINAVA GİRMDEN İLÇE FORMATÖRÜ OLUNURMU_?

Kodla Büyü

kumruli

Aktif Üye
Arkadaşalar eğer ilçede veya ilçeyi sınava girmiş birisi istmesse sınava girmemiş bilgisayar öğretmeni baş vurup ilçe formatörü olabilirmi_?

yok daha neler! Dur bir dakika! Olabilir.
Bu eğitek onuda yapar.
Neden mi? sınav yapar. Sınav dan yüksek puan alırsın. Ama senden düşük puanlı yatırım???? yapıldı diye görev alır sen ise ben bu sınava niye,neden, niçin girdim diye sorulara cevap bulmaya çalışırsın.

50 alan yok ve o ilçe dışından da istek yoksa ne olacak o ilce formatörsüz mü kalacak...
gerci bunu bakanlığa sormak lazım ama

Adını vermediym bir il de iki dönem önce bir bilg öğretmenini il formatörü yapmışlardı
çünkü ilde sınavlı belgeli eleman yokmuş
Bunun kararını bakanlığın ile yolladığı yazı belirler. Eğer bahsettiğin gibi bir kişi yoksa bakanlık bilgisayar öğretmeni adı isteye bilir. En azında iki dönem evvel bir arkadşımız bu şekilde il koordinatör olarak atamıştı daha birinci gününde Ankaraya hizmet içine çağırmıştı .O da neyin neolduğunu anlamakta bayağız sorlanıyordu başına gelenlere bir anlam veremiyoru :p

Benim yazılardan anladığım ille de ilçenin formatörü olacak ditye bir kaide yok. En kötü ihtimal merkez ilçede görev yapanlara ilçelerin sorumluluklarını verirler

Şuana kardar ilçelerde bir formatör olsun diye bir gayret gösterilmedi ilde birtane olması yeitti.
Bunda sonra nolur görücez.

benim çalıştığım ilçede eğitici formatör yok. biz herhangi birşey danışacağımızda direk ile mail atıyoruz ya da arıyoruz. ilçeye formatör görevlendirmeden de işleri yürütebiliyorlar. sağlıklı oluyor mu? kesinlikle hayır. herkes kafasına göre takılıyor...

Geri