sınav bize biz sınava benziyoruz

Kodla Büyü

pars2

Üye
Arkadaşlar paylaşımcı deyiller maalesef.bizim eğitim camiası akıllara zarar.Fesat bir kurumun mensuplarıyız.Böyle sınav olmaz 15 günde uzmanlık sorularına hazırlık hiç olmaz.
BenCCNA uzmanıyım.böyle görmedim.Amaç formatör seçmek deyil seçmemek.
İlgili bakanlık birimi hangi konuların sorulacağını bilmediklerini söylüyor.yalan tabi.yav en az 3 ay önceden bildirilir alanlar açıkça belirtilir ve yapılır..

Bizler hep aldatılıyoruz,yazıklar olsun.belkide bu sınavla birilerinin kadrosu bir yerlere alınacak.soruları bilen biliyor merak etmeyin.Çünkü belirsizlik ortadaysa gizlilik vardır.pat diye şubat tatiline neden denk getirildi?düşünün ama kanun önünde hesabı sorulmalı.

gecen yılda yapılan sınavda duyduğum son iki gün sınav şartları değiştirilmiş nedense...

ya birde merak ettim. hak verirmisiniz bilmem. Bu eğitek sınavı kime yaptırıyor. Kendi elemanlarına. kim bunlar?????
bunlar eski eğiticilere kurs veren insanlarmı???
İkili ilişkiler ne derece gelişmiş durumda???

Bunlar bende hep şüphe uyandırıyor. İstediğimiz kadar çalışlaım veya bilelim. Bir kaç eleme sorusu tarzı karmaşık sorunun cevaplanması bile sıralamada etki yapar...

soruları 706 nolu kursa katıldıkları söylenen ve seçimlerinde hiçbir kayırma eşdost ve ikili ilişkilerin ön plana çıkmadığı söylenen ve kendilerine nadide formatörler olark adverilen ekip hazırlamış diyorlar :lol:

anladınız siz onu

Geri