Sınav Analizi 2013-2014 Liseler İçin

Kodla Büyü
Kaynak listeyi güncellendim hocam .. Ders ve öğretmen isimlerini girdim. Ancak açılır menü şeklinde yapamadım. Ancak dersler kısmındaki açılır listeyi öğretmenler kısmına uygulayamadım

roninalp' Alıntı:
Kaynak listeyi güncellendim hocam .. Ders ve öğretmen isimlerini girdim. Ancak açılır menü şeklinde yapamadım. Ancak dersler kısmındaki açılır listeyi öğretmenler kısmına uygulayamadım
Ofis 2010 da mı denediniz?

roninalp' Alıntı:
fatihkultukturkan' Alıntı:
roninalp' Alıntı:
Ofis 2010 da mı denediniz?
Evet hocam
ben de de olmuyor 2007 de yaptım

mrb arkadaşlar ben listeleri hazırlarken bi noktada takıldım. burdaki listede 9 g var bizde yok. ben o bölümü silip 10 a nın listesini yerleştiriyorum ama olmadı. nerde hata yapıyorum acaba formüllerle mi oynamam lazım

nese1982' Alıntı:
mrb arkadaşlar ben listeleri hazırlarken bi noktada takıldım. burdaki listede 9 g var bizde yok. ben o bölümü silip 10 a nın listesini yerleştiriyorum ama olmadı. nerde hata yapıyorum acaba formüllerle mi oynamam lazım
Öyle yapma yaparsan, bütun sınıfları kaydırman gerekiyor ki ben önermem olmayan sınıf boş kalsın.

fatihkultukturkan' Alıntı:
nese1982' Alıntı:
Öyle yapma yaparsan, bütun sınıfları kaydırman gerekiyor ki ben önermem olmayan sınıf boş kalsın.
peki boş bırakırsam başka bi sıkıntı yaşarmıyım sizce hocam

mrb bu açılır menü olayı nedir. öğretmenler kısmı bende de açılır menü değil. olması mı gerekiyo

O değil de ben de açılır listelerde sorun yaşıyorum.

Sınıflarımızın bilgisi olan sayfa sağlam ama, açılır listede 9/a ve 9/b'den fazlası gelmiyor. diğer sınıflar tam g şubesine kadar gidiyor. Var mı bunun bu çözümü?

subversaa' Alıntı:
O değil de ben de açılır listelerde sorun yaşıyorum.

Sınıflarımızın bilgisi olan sayfa sağlam ama, açılır listede 9/a ve 9/b'den fazlası gelmiyor. diğer sınıflar tam g şubesine kadar gidiyor. Var mı bunun bu çözümü?
siz hangisini kullanıyosunuz bilmiyorum hocam ama ben fatih hocamın gönderdiğini kullanıyorum. ben de derslerin dığında hiç biri açılır menü değil. hepsini elimle yazıyorum. yalnız 2007 kullanıyorum acaba onunla mı ilgili

Aynı dosya hocam ama okulda son 15 dakika bakabildim. Üzerinde yarın biraz daha uğraşıp öyle yorum yapayım. Belki fazla olan şubeleri silince gözükür istediklerim.

:( :( :(
fatih hocam en son girdiğim sınıfın notlarını tüm sınıf notları haline getiriyo....

günayın hocam. okuldaki arkadaşlar başımın etini yedi. sizinkine listeleri girip herkese verecektim. ben her sınıfı ayrı ayrı hafıza da tutuyo sanıyodum.not girdiğim sayfayı mı farklı kayıt etmeliyim yoksa excel dosyasını tamamen mi farklı kayıt edecem.
bu arada bu yıl sizden çok yararlandım herşey için çok teşekkür ederim hocam

nese1982' Alıntı:
günayın hocam. okuldaki arkadaşlar başımın etini yedi. sizinkine listeleri girip herkese verecektim. ben her sınıfı ayrı ayrı hafıza da tutuyo sanıyodum.not girdiğim sayfayı mı farklı kayıt etmeliyim yoksa excel dosyasını tamamen mi farklı kayıt edecem.
bu arada bu yıl sizden çok yararlandım herşey için çok teşekkür ederim hocam
Excel dosyasını

Seçmeli bilişim teknolojileri öğretmeni kendi dersi için sınav analizi yapar mı? Anadolu lisesinde... Yönetmelikte net değil. Ne dersiniz?

Analizi adet yerini bulsun diye değilde gerçek manada yapıyorsak tüm derslerde
analiz uygulanır. Bilişim Teknolojileri dersinde de konu işleniyor, sınav yapılıyor ise
öğrencinin eksik kaldığı konuların tespiti için yapılması gerekir.

Bu analizi Ortaokullar için çevirdim.
45 altı 1
45-55 arası 2
55-70 arası 3
70 - 85 arası 4
85-100 arası 5

Ekli dosyalar

• 2014-2015 ilkokul Sınav Analizi.rar
    59.4 KB · Görüntüleme: 22
Geri