SİMGELERİ DAĞITMAK

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
ARKADAŞLAR MASAÜSTÜNDEKİ SİMGELERİ FARKLI YERLERE KOYMAK İSTİYORUM AMA SİMGEYİ TAŞIYINCA ESKİ YERİNE GELİYO.NE YAPAYIM

masaüstüne çık bağır. Dağıtırım ulen diye.
Allah aşkına böyle sorumu olur dalgamı geçiyosunuz.
Bu ara bazı arkadaşlarda ciddi ciddi cevap yazmışlar helal olsun.

bilmemek ayıp değil ben öyle bişeyide kastetmedim ama bu siteye bilgisayar ve formatörler üye. Eğer bunuda bilmiyosa bu işi yapmasın bence gerçekten ayıp.

bugün herkes tersinden kalkmış galiba. küçük bi soru sorduk nolmuş sanki. istemiyorsanız cevap yazmazsınız. silah mı dayadık başınıza :x

sen ukalalara bakma hocam.Herkes herşeyi bilecek diye bir kanun yok. Öyle olsaydı bu foruma da ihtiyaç olmazdı.

rizarikan79' Alıntı:
masaüstüne çık bağır. Dağıtırım ulen diye.
Allah aşkına böyle sorumu olur dalgamı geçiyosunuz.
Bu ara bazı arkadaşlarda ciddi ciddi cevap yazmışlar helal olsun.

süperiz yani...
sormasın arkadaşlar o zaman hiç bir şey...
biliyoruz ya herşeyi...

olabilir..

buyur bide ukala olduk. Türkiyedeki evrenkentlerin sorunu maalesef hiç eğitim veremiyoruz yetiştirdiğimiz insanlara ve biz bu yola devam edersek eğer sonumuz hiçde iyi olmayacak. Basit bi sorun olarak gördüğünüz şeye bir bakın bunu bilmemek gerçekten ayıp ama gerçekten. Hadi normal bir sorunu anlarım ve bende bazı sorunlarla karşılaşıyorum ama bu sorun değil aymazlık. Bide şunu söyliyim kafamıza silah dayanmadı tabiki.

Riza hocam, Neşe arkadaşımız sormuş. Ne var yani. Belki bu kadar kolay bir komutu bilemeyebilir. Belki senin bidiklerin bana çok kolay geliyordur. O zaman her soru yazdığında dalga mı geçelim ?

tamam ben özür dilerim hepinizden. Bundan sonra bende geyik çevirecem. Başka bi iş yapmıyayım. Tekrar özür dilerim, ha bu ara Çelikten de özür dileriz. :p

Geri