şimdi ildışı istesem ağustosta eşözrü tayini isteyebilirmiym

Kodla Büyü
bilişimci arkadaşlar; bu branş türü açıldıktan sonra insanlar içinden özenle seçilmiş kimselerdir.bencil,kendine müslüman, benim tabağım kırıldıysa komşumun mutfağı yansın zihniyetli, bencil,çıkarcı kimselerdir....45 dakikadır açık başlık onlarca kişi okumuş bir kişi yazmamış.. bu kafayla giderseniz zor.. inşallah sizin gibi bilişimcilerin kadrosunu çekerler.yok formatörlükmüş bilmem neymiş... cinsleriniz bozuk sizin.. :-1:

panaromic' Alıntı:
bilişimci arkadaşlar; bu branş türü açıldıktan sonra insanlar içinden özenle seçilmiş kimselerdir.bencil,kendine müslüman, benim tabağım kırıldıysa komşumun mutfağı yansın zihniyetli, bencil,çıkarcı kimselerdir....45 dakikadır açık başlık onlarca kişi okumuş bir kişi yazmamış.. bu kafayla giderseniz zor.. inşallah sizin gibi bilişimcilerin kadrosunu çekerler.yok formatörlükmüş bilmem neymiş... cinsleriniz bozuk sizin.. :-1:

arkadaşım ben okudum ancak tam bilgim yok artı okuyan kişilerde tam bilgisi olsa neden cevap vermesin hemen atıp tutma şu mübarek günde.

Hocam istersin ama benim senin gibibir imkanım olsa hayatta istemem şu an okulların sadece 4 te birini hatta bazı illerde 10 da 1ini açtılar eş durumunda hepsi gözüküyor bence bekle çokiyibir okula gidersin misal benim ev arkadaşm bursa il merkezi 140dan aş kapanmadığı sene ildışında 31 puanlabursa merkeze evinin dibine atandı tercih yaparsan ve atanırsan eş durumunda açılanokulları görünce çok pişman olursun.

bilmeyipta yazmayanları tenzih ederim dostum ama ortada ülkecek kabullenilmiş gerçekler var bunu yok sayamayız :)

panaromic' Alıntı:

Tövbe tövbe ramazan mübarek günde sabrımızı mı sınıyorsunuz sayın hocam. Cahil cühela konuşma ilk önce zahmet et de git bir il dışı kılavuzunu oku. Öğretmenliğinizden şüphe ettirmeyin!!!

guraysen' Alıntı:
Hocam istersin ama benim senin gibibir imkanım olsa hayatta istemem şu an okulların sadece 4 te birini hatta bazı illerde 10 da 1ini açtılar eş durumunda hepsi gözüküyor bence bekle çokiyibir okula gidersin misal benim ev arkadaşm bursa il merkezi 140dan aş kapanmadığı sene ildışında 31 puanlabursa merkeze evinin dibine atandı tercih yaparsan ve atanırsan eş durumunda açılanokulları görünce çok pişman olursun.
hocam bunuda istesem onuda istesem hakkım varmıdır acaba yoksa maymun iştahlılıkmı yapıorum.bu arada teşekkür ederm verdğn bilgi için

arkadaşlar eşim ildışı isterse ama ben istemezsem benim branşımda iyi okul olmadığından dolayı ,eş durumu hakkım olurmu.önceki senelrde böyle durumda eş durumu hakkı vermemişlerdi.

Bunu istersen çıkmazsa sorun yok ama çıkarsa bir daha il içi eş durmunu beklersin boşkadro açılıp gitmekiçin o da takribi bir yılsürer ozamana kadrolar ne olur bilinmez hangi, ile gideceksin ? Puan kaç TEf miböte mi ?

guraysen' Alıntı:
Bunu istersen çıkmazsa sorun yok ama çıkarsa bir daha il içi eş durmunu beklersin boşkadro açılıp gitmekiçin o da takribi bir yılsürer ozamana kadrolar ne olur bilinmez hangi, ile gideceksin ? Puan kaç TEf miböte mi ?
hocam tercihleri yapıp kaydettim şu anda,ama iptal-silme-değiştirme yapamadım nasıl yapıcam onu?

böte-ankara istiyorum-puanda 30 falan sanırım :)

panaromic' Alıntı:
zeybek hocam kılavuz çok anlaşılır bişey biz cahilmişiz anlayamamışız dimi pardon

Sayın hocam kusura bakmayın ben üslubunuzdan dolayı biraz agresif davrandım. Ama üslubunuz doğru değildi. yaptığınız tercihleri okuldan idareciniz ile düzeltme yapabilirsiniz

BEn sana söyliyeyimopuanla sen eşdurumunu bekle zaten işin çok zor gelmez eş drumunda gidersin değişiklik yapamazsın müdürüne söylersin onay vermez iptal eder. Düzelir

Geri