Silinmeyen Dosya Nasıl Silinir ??

Kodla Büyü
yeniden başlattıktan sonrada mı diyor?
güvenli modda gir
açılışta f8 e bas
unlocker diye bir program var onu arat google amcaya onunla sil

IJL15.DLL

hocam bu yazdığımı arat internette.
Bir çok sonuç çıkıyor virüs mü değil mi ya da nasıl silinir orada bulursun.

Büyük bir ihtimal onu kullanan program devrede olduğu için silemiyorsundur
aşağıdaki açıklamalardan anladığım Jpg leri sıkıştırmada kullanılıyor intel tabanlı sistemlerde bir grafik programı kurduğun zaman düzelecektir büyük bir ihtimal

Açıklama :

ijl15.dll is the library that provides JPG compression functionality for Intel.
Tavsiye :

Önemli bir sistem parçası değildir ama kaldırmadan önce bu dosyayı kullanan uygulama olmadığına emin olunuz.
Yazılımcı :

Intel
İsim :

Intel JPEG Library
Uygulama :

Intel JPEG Library
Risk :

0 / 5
Spyware :

ijl15.dll spyware değildir.
Adware :

ijl15.dll adware değildir.

dosya kullanımda olduğundan silmiyor gibi sanki
ctrl+alt+delete ile görev yöneticisini aç
işlemler sekmesinde o dosya varsa seçip işlemi sonlandır diyosun
daha sonra dosyayı silebilirsin

olmazsa bilgisayarı güvenli modda açıp silmeyi dene

NasıL silecez yardım ederseniz bu forumda sey vardı webcamı güvenlik kamerası olarak kullanın diye

bilgisayarını güvenli modda aç ve başlangıctaki tüm programları
başlat / Çalıştır / msconfig / tamam ve acılan pencereden başlangıç sekmesine geç
devre dışı bırak.

daha sonra bilg yeniden başlattıgında sileiblirsin.

daha olmadı gir ms dos işletim sisteminden sil.

del dosyadi.uzantisi enter bu kadar basit bu kesin çözümdür.

buna benzzer benim de bir problemim var. flash diskimde bir klasör içinde ASCII kodlarla yazılmış dosya isimleri var ve ben bu dosyaları silemiyorum. unlocker, güvenli kip dostan silme vs hepsini denedim ama sonuç aynı "dosya silinemiyor: kaynak dosya veya diskten okunamıyor" hatası veriyor. dosya isimleri şöyle görünüyor.(bu arada dosyanın ismini değiştirmeme de izin vermiyor)
[q┌¹Ã} w.┌yp
 ╦^Ùc  7.[╦}
¸_i¦╩ŞYå.gµ╣
│9= ┼æc.┘e½

bir fikri olan var mı :?:

latcakir' Alıntı:
unlocker programı ile silebilirsiniz

bu siler hocam dene bir.(programı kur.Dosyanın üzerine gel sağ tıkla.unloker ı tıkla. açılan pencerede eylem yok yazısının yanında açılır butonu tıkla .sil de tamamdır)

cogullu' Alıntı:
buna benzzer benim de bir problemim var. flash diskimde bir klasör içinde ASCII kodlarla yazılmış dosya isimleri var ve ben bu dosyaları silemiyorum. unlocker, güvenli kip dostan silme vs hepsini denedim ama sonuç aynı "dosya silinemiyor: kaynak dosya veya diskten okunamıyor" hatası veriyor. dosya isimleri şöyle görünüyor.(bu arada dosyanın ismini değiştirmeme de izin vermiyor)
[q┌¹Ã} w.┌yp
 ╦^Ùc  7.[╦}
¸_i¦╩ŞYå.gµ╣
│9=┼æc.┘e½

Hocam belleği formatla ve bilgisayardan çıkar(Güvenle kaldır demeden, direk çıkaracaksın.). Sonra yeniden tak ve bak, inş. sorunun hallolacaktır.

Flash belleğe disk denetimi yapın düzelmezse bilgilerinizi bilgisayar atıp flash belleği biçimlendirin.

@lperen' Alıntı:
cogullu' Alıntı:
[q┌¹Ã} w.┌yp
 ╦^Ùc  7.[╦}
¸_i¦╩ŞYå.gµ╣
│9=┼æc.┘e½

Hocam belleği formatla ve bilgisayardan çıkar(Güvenle kaldır demeden, direk çıkaracaksın.). Sonra yeniden tak ve bak, inş. sorunun hallolacaktır.
teşekkür ederim sanırım başka çare yok.

slm arkadaşlar bilgisayarı ms-dos işletim sistemi olarak nasıl açabilirim çünkü bende ms-dos olarak başlat diye bişey yok yardımcı olursanız sevinirim

Geri