Sevgi...

Kodla Büyü

SeNaN

Üye
“Ey iki kolu sağlam insanlar! En sevdikleri hâlâ yanında olanlar! Durmayın sarılın.
Benim protez kollarım yüreğimi yavruma taşımıyor."

Diyen bir babanın acı feryatlarından çıkmıştım yola…

Bize verilen iki kolun en güzel işlevlerinden bir tanesini de sevdiğine sarıldığında ona kollarından yüreğindeki sevgini en içten aktarabilmekdir…

Ama nedense insanlar bunun farkına bir şeyleri kaybettiklerinde varıyorlar insanlar neden sevgiyi hayatlarında en uc noktalara atarlar bilmem sevgi her şeyden önce gelir diyenler bile bir takım yerlerde sevginin asıl amacını unutup işlerine geldikleri gibi hareket etmekten çekinmiyorlar…
Peki bu yapılan ne kadar doğru…

Sevgi birine seni seviyorum demekten mi ibaret bunu herkes diyebilir…

Sanmıyorum sevgi her şeyden önce karşındaki insana bir şeyler hissettirebilmektir. Yanında olmasa bile yalnız kaldığı zamanlarda sevginin onu bütün ihtişamıyla kuşatması demektir.

sevgiden uzak insanların çoğunluğunda yalnızlığın hakim olduğunu görmek kaçınılmaz olsa gerek kollarımız ve yüreğimiz bize ve insanlara bu kadar yakınken sevdiklerimize sarılmak ve onlara yüreğimizden bir şeyler vermek için ne bekliyoruz sorun bizde mi yoksa sevdiklerimizde mi sorun bizdeyse eğer sorunu kendimizce hallettikten sonra sevdiklerimize de yardımcı olmaya çalışmamız gerekir bu yaptığımız bile onlara olan sevgimizin büyüklüğünü gösterir.bunları yapmak için hala iki kola ve sevgi dolu bir yüreğe sahipsiniz lütfen geç kalmayın..!

SENAN

2 kolun ve sevgiyle dolu bir kalbinde çaresiz kaldıgı anlar var olabilür...
Geri kalan herşey için Senan... :mrgreen: çok teşekkürler... haklıydın... :wink:

ertelememek lazım, sevdiklerimize zaman ayırmak, sevgimizi göstermek gerek. hayatın koşturmacasına kapılıp sevdiklerimizi, sevenlerimizi görmüyoruz bile. ne acı. güzel olmuş yazınız senan hocam...

Allah'tan bizim kandillerimiz,bayramlarımız,düğünlerimiz vs... var da sevdiklerimizle görüşebiliyoruz.Dünya telaşına dalıpta sevdiklerimizi ihmal etmememiz lazım.

Geri