SESİMİZİ DUYURMAK İÇİN BİR FIRSAT OLABİLİR Mİ?

Kodla Büyü
valla konusan gencler üniversite ögrencisi mi
yoldan mi cevirmisler programa almislar ben de anlamadim.
yani fikirleri yok gibi olanlarin da görüsleri bizim 4. sinifta ki ogrencilerimde olaninkinden daha basit.

Bu saatte bunlardan başkası gelmemiş :)
Yok ya herkesin bildiği geyikler dönüyor. Ben yatar iyi geceler.

hergün karşınıza bilgisayara ve internete yabancı kişiler çıkar ve
Virüsler bizim banka hesabımıza girerler mi?
İnternet güvenli mi?
Sözlükte yazı yazanlar niye küfür ediyor v.b. sorular ve bir o kadar daha geyik

Abbas Güçlü yü seyrettim gece 2 buçuktan sonra da yattım ama sonuç bizimle ilgili herhangi birşey yok...

sadece halkımızın internet kültürünün olmadığının çoğu kişinin isimsiz küfürler yorumlar yaptığı ve kötü içerikli sitelerde dolaştığı ve bunun engellenmesi için okullarda bilişimcilere iş düştüğünden bahsedildi. bizden bahsederken BİLİŞİMCİLER dendi!!!!

Abbas Güçlü daha geçen seneye kadar bilişim odaları açılıyordu 1 sene dolmadan bilişim odaları kapanıyor dedi.. cevapsa FATİHİMİZ var artık oldu..

2002 den sonra o yıllarda bilişim alanında adımlar atıldığından bilgisayarların sınıflara geleceğinden ama sonra bu işten de fıs çıktığından bahsedildi. çünkü bilişim alanı sürekli gelişiyor ve 2 sene önce bildiğin tarih oluyor çünkü yeni bilgiler ekleniyor!! yani bizlerin üniversitede aldığı eğitim havaya gitti.. tamam gelirtirmek lazım diyecek bazı arkadaşlar geliştirelim ama devlette çalışıyorsak bunun bir yararı yok ne kadar iyi olursan ol alanında bir kere dersinin notu yok...okulda bilg tamircisi ve de diğer öğretmenlerin arkasını toplayan düğmeye basamayan öğretmenin düğmesine basıveren adamız..

sonumuz hayırlı olsun.. programın sonlarına doğru bizden bahsedilmedi ama 2 buçuktan öncesinde ben bişey göremedim bizimle ilgili..

arkadaşlar gene de bu haberin bir basamak olduğunu düşünüyorum. Aramızda tecrübeli, bu işlerde yol yordam bilen biri vardır. ortak kararlar çıkarır bizi bu çıkmazdan...

Geri