Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

SENDİKAMIZ MEB BAKAN YRD ORHAN ERDEM'LE GÖRÜŞTÜ

Konu, 'FORUM-Şahsına Münhasır' kısmında sefatetik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. sefatetik

sefatetik Süper Üye Süper Üye

Merhaba arkadaşlar ben dün ankaradaydım. Meb bakanı ile görüşeme yaptık.
    detayları sitemize eklenecektir.

www.egitimsozsen.org

2. duyu80

duyu80 Seçkin Üye Seçkin Üye

"SENDİKAMIZ MEB BAKAN YARDIMCISI SAYIN ORHAN ERDEM GÖRÜŞTÜ"

Sendikanız önce Türkçe kursuna gitsin.

3. pigacu

pigacu Aktif Üye

bende her akşam mehtapla görüşüyorum, hep aynı hüzünlü gözler, hep aynı tutulamayan eller.

4. Aliosman_eser

Aliosman_eser Seçkin Üye Seçkin Üye

cevap yazan arkadaşlar amacınız ne acaba... çok merak etteim..

insanlar birşeyler yapmaya çalışıyor... sizse...?

5. denizlerb

denizlerb Süper Üye Süper Üye

sayın hocam bu insanlara hiçbir şekilde yaranamazsınız. kendinizi yıpratmayın, boşuna uğraşmayın. bırakın ne halleri varsa görsünler. bunlar hak aramayı unutmuşlar, hak arayana da kötü gözle bakarlar. bunlar ancak forum köşelerinde, "müdür bana şunu dedi, dersim yok, norm fazlası oldum, başka okula verdiler beni" diye ağlamayı bilirler. bunlara iyilik yaramaz.

6. pigacu

pigacu Aktif Üye

3 yıldır yapılanlar sonucu çıkan yönetmelik ortada, kimse birşey yapmaya çalışmıyor. ee bebeğim eeee, eee bebeğim eeeee.

7. yuca

yuca Seçkin Üye Seçkin Üye

içerik sendika olunca pekte müspet cümleler kurulmuyor. kimisi tiye alıyor, kimisi eleştiriyor. kendilerince de haklılar tabi. Allah sendikalı olanlara ve sendikacı olanlara sabır versin.

8. Aliosman_eser

Aliosman_eser Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam çalışmalarınız için teşekkürler...

Bazı arkadaşlar anlayamasada....

9. pigacu

pigacu Aktif Üye

ne mutlu bazı arkadaşlar anlıyor

10. ysahin

ysahin Seçkin Üye Seçkin Üye

Sefa hocam siz de aynen BTR ile ilgili mebin yapmış olduğu bilgilendirme gibi bilgilendirme yapmışsınız :)

meb bakanı ile görüştük ayrıntılar az sonra :) hani ayrıntılar ile birlikte bir açıklama daha güzel olurdu biraz da sabredip :)

saygılar

bu arada sendikayı da takip ediyorum merak ediyorum görüşme sonucunu umarım güzel birşeyler vardır hepimiz hakkında

11. sivayseri

sivayseri Seçkin Üye Seçkin Üye

Ya kardeşim daha düne kadar formatörlük kalksın,8-5 çalışmaktan bıktık dedi herkes..ASonra formatörlük iptal davaları ortadayken biz şimdi ne yapacağız ek dersde yok dedik...Rehber öğretmen gibi olalım dedik yıllarca şimdi BİLİŞİM REHBER ÖĞRETMENLİĞİ dediler hala ortada ne var ki diyorsunuz. Emin olun biilişim öğretmenleri bu konuyu bu kadar gündemde tutmasaydı bu bile olmazdı..Yavaş Yavaş dedklerimiz olmaya başlıyor...Şimdi e bunu beğenmiyoruz iki gün sonra kadro verince de başka şey için kıvranacaz...Yok yok bizden adam olmaz

12. pigacu

pigacu Aktif Üye

sivaslı kayserili hocam, eğer ki bir yönetmelik üzerinde bu kadar tartışma ve yorum yapılıyorsa o yönetmelik olmamış demektir. ayrıca görüşmeden ziyade sendika reklamı yapılıyor ben ona tepki gösteriyorum.

13. hsnkose

hsnkose Site Gezgini

ben bu sendikanın üyesi değilim fakat...
    adamlar kalkıp oraya gitmiş senin sorunların için görüşme yapmış. en azından saygı duy veya git daha iyisini yap. ne yapmalarını bekliyordun orhan beyi silah zoruyla kaçırıp dediklerimiz olmazsa öldürürüz demelerini mi?

14. hasari

hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

Arkadaşlar bindiğiniz dalı kesmeyin bir kayıp varsa hepimizin bir kazanç varsa oda hepimizin. :sleep:

15. azra

azra Aktif Üye

Cok haklisin hocam.

16. herohamster

herohamster Süper Üye Süper Üye

bu sendika üyesi değilim sendikalara eleştiri yapılması taraftarıyımda ama bu şekilde ilkokul çocukları gibi sidik yarıştırır biçimde konumuzla alakası olmayan bir konuda bu şekilde bir eleştiride saçma...yayınlansın olumlu bulunan taraflar desteklenir olumsuz kısımlar eleştirilir ama konu çerçevesinde sadece cvp yazmak için bu şekilde saçma bir eleştiride görmedim..

17. evrim0626

evrim0626 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

emeği geçen yararlı olur olmaz ama zahmet edip gidip görüşen ve sıkıntılarımızı ileten arkadaşlara teşekkürler. en azından böyle bir sorun olduğunu dile getirmekte güzel gerekli yerlere

18. sefatetik

Beğenmeyen gitsin kendisi anlatsın. Türkçe ile ilgili bir sorunumuz yok. bu aralar BT ciler alan değiştirme heveslisi oldu yaa. Türk dil kurumu başkanı olurlar yakında..... :lol:

19. sefatetik

Bir eylem yapmıştık. 2009 da arkadaşlar ertesi gün zannetiler ki hemen çözülecek .
    Tabi 12000 binden gelen sadece 300 kişi . neyse bu görüşmeyi de bize üye olun veya olmayın diye yapmadık. O baba sendikaların sizden söz etmediğini bildiğiniz halde hala birileri burda sendika reklamı yapıyor diyorsa , gitsin kendi sendikası yapsın yok yapmıyorsa konuşmasın .evet ben sendika reklamı yapıyorum. Bana üye lazım ki yol ve benzeri giderlerimi kaşlılayayım. yoksa bende sizin gibi devleten maaş alan bir öğretmenim. Bize gerçekten Üye olun Boş sendikalar peşinde koşmayın. Ankaraya birlikte gidelim. Siz anlatın siz çözün. Ben 3 senedir anlatamadım belki siz bir seferde anlatırsınız....

20. duyu80

duyu80 Seçkin Üye Seçkin Üye

Beni bazı arkadaşlar eleştirmiş .Ama benim asıl tepkim sendikaların bit gibi üremesinedir.Sendikaların sayısının artması özlük haklarımızın artması değil azalması anlamına gelir. Zaten her görüşü temsil eden büyük sendikalar var. O yüzden eğitim gözsen eğitim mide sen dalaksen gibi yeni sendikarın ortaya çıkmasını istemiyorum.Bakın doktorlara biri bişey desin tek ses çıkar tabibler odasından avukatlarada barodan destek gelir bakkkaların çakkalların bütün meslek guruplarının örgütlenmesi tek çatı altındadır.Konuyu açmak istemiyorum daha fazla hayatım cahil eğitmekle geçti zaten.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal