Sendika sitesi eylem öncesi niye kapalı?

Kodla Büyü

hamur07

Site Gezgini
Büyük sendikalardan birinin sitesine şu anda giremiyorum. Acaba eylem öncesi sitenin ulaşılamaz olması durumu kabul ettiğinin anlamına mı geliyor? Niye olaylardan bahsedemiyor. Yoksa bir başarısızlık mı ortaya çıkacak

Enver Paşa' Alıntı:
bilisim_06' Alıntı:
memur sen iş bırakmıyor memur sene bağlı eğitim bir sen iş bırakma kararı aldı oyüzden yoktur

bu uygun bir iş değil. sadece öğretmenlerin hakkı için mi eylem yapacaklar.

Açıkçası zaten memurlar biz öğretmenlere destek vermiyorlar. Onlar ek ödemeyi peşin aldıkları için tuzları kuru. Zaten EBS de ek ödeme için eylem diye duyurdu eylemi. Kısaca esas amaç 3,5 i revize etmekten öte öğretmenleri mağdur eden ek ödeme sıkıntısını gidermek sanırım.

memursenin şrfsizliği bu ek ödemenin altında ezildi eğitim birsene izin veriyor ama genel olarak hükemeti karşısına alamıyor..... yani kişisel çıkarlarını kaybetmekten korkuyor başbakanla karşı karşıya kalmamak için........... memursenin üyelerinin çoğunluğunu öğretmenler yani eğitim birsen sendika kollarının en büyüğü....... demek gündoğdunun çok da umurunda değil başta öğretmenlerin durumu tüm memurlar umurunda değil sendikadaki yönetici pozisyondakilerin çıkarlarını kaybetmek istemiyor.....memursen kuruluş amacını unutmuş tamamen........ bence kendilerini fesih etseler iyi olacak...... tüm eğitim birsenliler istifa etmeli ek ödeme sadeec eğitim birsenin sorunu değil memursenin sorunu olmalı

bu çok saçma bir durum yani memursen iş bırakma istemiyor eğitim bir sen istiyor. bu nasıl konfedarasyon

bdogretim' Alıntı:
@Enver Paşa, art niyet aramayı eylem sonrasına tehir etmek çok mu zor. Yoksa ilk kez birliktelik sağlanmışken bunu baltalamak mı istiyorsun?

Bırakın şimdi niyet okumacılığını da eyleme en fazla katılın nasıl sağlanır buna çalışalım. Eğitim Sen'liyim bu arada. Eğitim bir sen'i savunduğum düşünülmesin.

Eğitim Bir Sen'i de tebrik etmek lazım. Memursen'den bağımsız olarak böyle karar verebildikleri için.

bende türk eğitim senliyim ancak bugün yaşananlar memursen için çok tuhaf şeyler. eğitim bir sen memursene resti çekti. yetkili bir sendikanın tamda yetkisini kullanacağı bir dönemde bu başıbozuklukda enteresan. ama dediğin gibi biz yarınki katılımın çoağlmasına bakalım. onların sorunu onları ilgilendirir

Geri