Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Sendika sitesi eylem öncesi niye kapalı?

Konu, 'Her Telden' kısmında hamur07 tarafından paylaşıldı.

1. hamur07

hamur07 Site Gezgini

Büyük sendikalardan birinin sitesine şu anda giremiyorum. Acaba eylem öncesi sitenin ulaşılamaz olması durumu kabul ettiğinin anlamına mı geliyor? Niye olaylardan bahsedemiyor. Yoksa bir başarısızlık mı ortaya çıkacak

2. enestar

enestar Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

3. Enver Paşa

Enver Paşa Site Gezgini

http://www.memursen.org.tr/

memursenin sitesindede iş bırakma eylemi ile ilgili bir bilgi yok bu gece bir çok memursen üyesi bu siteye girip iş bırkama eylemi hakkında bilgi almak istemez mi?

4. bilisim_06

bilisim_06 Aktif Üye

memur sen iş bırakmıyor memur sene bağlı eğitim bir sen iş bırakma kararı aldı oyüzden yoktur

5. Enver Paşa

Enver Paşa Site Gezgini

bu uygun bir iş değil. sadece öğretmenlerin hakkı için mi eylem yapacaklar.

6. enestar

enestar Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Açıkçası zaten memurlar biz öğretmenlere destek vermiyorlar. Onlar ek ödemeyi peşin aldıkları için tuzları kuru. Zaten EBS de ek ödeme için eylem diye duyurdu eylemi. Kısaca esas amaç 3,5 i revize etmekten öte öğretmenleri mağdur eden ek ödeme sıkıntısını gidermek sanırım.

7. 19siyaHBeyaz03

19siyaHBeyaz03 Seçkin Üye Seçkin Üye

memursenin şrfsizliği bu ek ödemenin altında ezildi eğitim birsene izin veriyor ama genel olarak hükemeti karşısına alamıyor..... yani kişisel çıkarlarını kaybetmekten korkuyor başbakanla karşı karşıya kalmamak için........... memursenin üyelerinin çoğunluğunu öğretmenler yani eğitim birsen sendika kollarının en büyüğü....... demek gündoğdunun çok da umurunda değil başta öğretmenlerin durumu tüm memurlar umurunda değil sendikadaki yönetici pozisyondakilerin çıkarlarını kaybetmek istemiyor.....memursen kuruluş amacını unutmuş tamamen........ bence kendilerini fesih etseler iyi olacak...... tüm eğitim birsenliler istifa etmeli ek ödeme sadeec eğitim birsenin sorunu değil memursenin sorunu olmalı

8. Enver Paşa

Enver Paşa Site Gezgini

bu çok saçma bir durum yani memursen iş bırakma istemiyor eğitim bir sen istiyor. bu nasıl konfedarasyon

9. aydansiii

aydansiii Seçkin Üye Seçkin Üye

yorum almamak için kapalı,yönlendirmenin yanlış verilmesi ile alakalı değil bence

10. Enver Paşa

Enver Paşa Site Gezgini

bende türk eğitim senliyim ancak bugün yaşananlar memursen için çok tuhaf şeyler. eğitim bir sen memursene resti çekti. yetkili bir sendikanın tamda yetkisini kullanacağı bir dönemde bu başıbozuklukda enteresan. ama dediğin gibi biz yarınki katılımın çoağlmasına bakalım. onların sorunu onları ilgilendirir

11. selçukbeyrek

selçukbeyrek Üye

bence BMC
    hala ne ile uğraşıyorsunuz..

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal