Seminer il dışında almak?

Kodla Büyü

egemrah

Site Gezgini
Semineri il dışında almak istiyoruz en yakın okul ilkokul ve biz ortaokulda görevliyiz. Okulun aynı kademede olması mi gerekiyor. Bu konuyla alakalı bir bilgi var mı? Daha önce yapanlar varsa süreç nasıl işliyor bilgilendirirseniz sevinirim?

egemrah' Alıntı:
Semineri il dışında almak istiyoruz en yakın okul ilkokul ve biz ortaokulda görevliyiz. Okulun aynı kademede olması mi gerekiyor. Bu konuyla alakalı bir bilgi var mı? Daha önce yapanlar varsa süreç nasıl işliyor bilgilendirirseniz sevinirim?
Hocam,

Seminerin şu anki resmi yazıya göre ilk haftasını kendi okulunuzda ikinci haftasını istediğiniz yerde alabilirsiniz.

İkinci haftayı branşınızla alakalı kademede almanız gerekiyor.

Branşla alakalı kademede almanıza gerek yok. Daha oncede yapmıştım ben. Özel egitim öğretmeniyim gittigim yerde alan yoktu kafama gore takıldım. Bu senede aynı olacak. Sadece imza sürküsü nu kendı okulunuza faxslıyonuz istedıgınız okulda yapıyorsunuz. Saygılar...

cagancagan' Alıntı:
Branşla alakalı kademede almanıza gerek yok. Daha oncede yapmıştım ben. Özel egitim öğretmeniyim gittigim yerde alan yoktu kafama gore takıldım. Bu senede aynı olacak. Sadece imza sürküsü nu kendı okulunuza faxslıyonuz istedıgınız okulda yapıyorsunuz. Saygılar...

Hocam bir ilkokulda Md. Yrd. olarak görev yapıyorum, Siz özel eğitimci olduğunuz için tüm kademelerde ders verme yetkiniz var, bundan dolayı sizi tüm okullar alabilir bünyesine,

Ama sen fizikçi ol ve ilkokulda vermeyi dene:)

Geri