Şeker fabrikaları Candy Crash etmiyor!

Kodla Büyü

tksen41

Site Gezgini
...
TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Bugün gençlere baktığımızda, cep telefonlarında Candy Crash oynadıklarını görüyoruz. Değeri ise 5.9 milyar dolar” dedi. Büyükekşi, “Türkiye’deki tüm şeker fabrikalarının değerini toplasak bu kadar etmez. Yine cep telefonlarında kullandığımız Whatsapp örneği. Sadece 57 mühendis ile çalışıyor ve 2014 yılı satış rakamı 19 milyar dolar oldu” diye konuştu....

http://www.aydinlikgazete.com/m/?id=85099

Golf dondurması oldu Hollandalı.Öyle bilgisayar oyunları var ki ülke ekonomisi gibi.İşte kodlama ve tasarım eğitimi bunlarda lazım.

allah razı olsun bakan açıkladıysa doğrudur... ülkemizdeki şeker fabrikaları değersizse özelleştirelim gitsin... telekom değersizse özelleştirelim gitsin... sekalar batıyorsa özelleştirelim gitsin.. hani bi aralar dışardan öğretmen ithal etmicekmiydik.... biz bu günlerden gelmiş bir ülkeyiz... madem tim başkanı gençlerin candy craşıyla ilgileneceğine adam gibi bir eğiüim teklif etsinler... e okul dur seçmendir bu bilgilerimize sahip çıksınlar, bugün değişik firmalardan elli tane mesaj aldım ilerde ne olur bilmiyorum... Allah gene ki şeytanı yaratmış, en azından suçu ona atıp bi kereden bişey olmazla tevbe kapısına sığınıyoruz.

İşte değeri bilinse memleket kalkınacak ama. Sermayesi bilgisayar, zaman, zeka ve çay :) olan bir alan bizim alanımız. Sermayesi düşük getirisi büyük ama gerekli destek yok maalesef :sleep:

Peki!

Köprüler, inşaatlar, tarlalar, arsalar, komisyonlar, tuğlalar, cimentolar, asfaltlar, modern daireler, modern yaşam alanları vaat eden siteler, 2.elde en az deger kaybeden arabalar, vb.... Bi canndy crash eder mi??

Acaba!!!

aliantep27' Alıntı:
ahmetsürmeli' Alıntı:
Belki kıymeti anlaşılır bu mesleğin.
Zor. Bugünlerine şükür et.
katılıyorum. daha bir kaç ay önce ilçe milli eğitim müdürü bu dersin öneminden yaptığımız işlerden bahsettikten hemen sonra bilişim derslerinin sabah ilk saatlere konulmasının yanlış olduğundan, zihinlerin açıkken matematik fen vb derslerin ilk derslerde olması, bilişim dersinin aralarda ya da sonlarda olması gerekliliğinden bahsetmesi ne denli bi şaşkınlığın, tezatın (cahilliğin) içinde olduğumuzu kanıtlması için ufak bir örnek oldu benim için. üzgünüm... bize üreten değil hocam var olanı yapan insan lazım.

Geri